logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorBLACK RED WHITE

Získejte nejnovější nabídky od BLACK RED WHITE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BLACK RED WHITE

Black Red White je přední polský výrobce nábytku. Sídlo společnosti se nachází ve městě Biłgoraj. Black Red White je organizace sestávající ze 17 výrobních závodů, které zaměstnávají více než 6 000 lidí.

Často kladené otázky o BLACK RED WHITE

Jak ušetřit v BLACK RED WHITE?

Zákazníci mohou se značkou Black Red White ušetřit více způsobů. Společnost Black Red White neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Black Red White, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BLACK RED WHITE?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BLACK RED WHITE?

Společnost byla původně založena v polském Chmieleku v roce 1991 polským milionářem Tadeuszem Chmielem. Dnes je výroba nábytku Black Red White zajišťována prostřednictvím 21 výrobních závodů v Polsku a dalších evropských zemích. Black Red White vyváží více než 40 % své produkce, což znamená, že sortiment skupiny je dostupný ve více než 40 zemích včetně České republiky.

V kolik hodin otevírá BLACK RED WHITE své dveře?

Někteří z prodejců Black Red White jsou k dispozici od pondělí do soboty od 8 do 18 hodin.

Mohu nakupovat v BLACK RED WHITE online?

Prohlédněte si webové stránky **Black Red White** a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty. Navíc nezapomeňte, že internetový obchod nabízí také možnost dopravy a doručení.

Jaké značky najdete v BLACK RED WHITE?

Společnost Black Red White v současné době vyrábí a navrhuje vlastní značkové výrobky pod privátní značkou Black Red White.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BLACK RED WHITE v zemi?

Black Red White většinou konkuruje dalším podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi konkurenční společnosti, se kterými si Black Red White konkuruje, patří například MÖBELIX, Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

Kolik je v zemi BLACK RED WHITE obchodů?

V České republice má Black Red White v současné době přibližně 80 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné ve Zlínském kraji, na Vysočině, v Ústeckém kraji, Středočeském kraji a Plzeňském kraji.

Kde najdu nejnovější katalog BLACK RED WHITE?

Zákazníci Black Red White mohou v tomto obchodě využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se zkusit přihlásit do mailing listu Black Red White a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a novinky. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky obchodu Black Red White doručeny přímo do vaší e-mailové schránky.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v BLACK RED WHITE

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v BLACK RED WHITE

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nábytek? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Nábytek obchodů v Czech Republic včetně BLACK RED WHITE a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.