REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od KITOS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KITOS

Hlavní činností společnosti Kitos je distribuce kuchyňského náčiní a domácích potřeb. Společnost si za více než 25 let své existence vydobyla významné postavení v segmentu kuchyňských a domácích potřeb na českém trhu. Patří mezi 3 nejvýznamnější společnosti ve svém oboru na českém trhu.

Často kladené otázky o KITOS

Co je KITOS?
Open

Společnost Kitos byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost UTC Wholesale. Její sortiment zahrnuje více než 5 000 různých výrobků převážně nepotravinářského typu, které dodáváme ve vysoké kvalitě, ale za příznivé ceny. Kombinace širokého a neustále se měnícího sortimentu, příjemného nákupního prostředí a přátelského personálu činí z Kitosu jedinečný maloobchodní řetězec.

Jaké značky najdete v KITOS?
Open

Kitos nabízí nejprodávanější značky, jako jsou Provence, Heidrun, Vileda, Cerve, Keeeper, Vigo, Toro, LocknLock, Ocuisine a Branbantia a mnoho dalších.

Jak ušetřit v KITOS?
Open

V Kitosu můžete ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Speciální nabídky, kde najdete slevy na nejrůznější produkty. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Kitos, abyste mohli využít nejlepších akcí a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KITOS v zemi?
Open

Mezi konkurenty společnosti Kitos patří například Haus Spezi, Datart a TS Bohemia.

V kolik hodin otevírá KITOS své dveře?
Open

Kitos má otevřeno od pondělí do soboty od 8:00 do 16:00 hodin.

Kolik je v zemi KITOS obchodů?
Open

Společnost Kitos má více než 21 prodejen rozmístěných po celé České republice.

Mohu nakupovat v KITOS online?
Open

Na internetových stránkách Kitosu najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jeho newsletteru. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení i katalogy.

Kde najdu nejnovější katalog KITOS?
Open

Pokud chcete u Kitosu získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jeho webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Kitos můžete také sledovat na Facebooku a Instagramu, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KITOS?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.