logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od VEKRA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy VEKRA

Vekra je česká společnost specializující se na výrobu oken a dveří. Sídlí na Hlavním městě a provozuje 14 prodejen po celé republice. Prostřednictvím svých kamenných prodejen Vekra nabízí široký sortiment oken, dveří, konstrukčních systémů, doplňků a dalších potřeb.

Často kladené otázky o VEKRA

Jak ušetřit v VEKRA?

Chcete-li u společnosti Vekra ušetřit, navštivte její webové stránky a vyhledejte si aktuální nabídky v jejich nejnovějších katalozích. Můžete také navštívit jejich showroomy a najít úžasné nabídky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v VEKRA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je VEKRA?

Společnost Vekra byla založena v roce 1991 za účelem výroby a prodeje plastových oken. V průběhu let se společnost rozšiřovala, v roce 1994 přešla na německý profilový systém a v roce 1998 zakoupila svůj výrobní areál. Společnost Vekra pokračovala v růstu přidáním výroby dřevěných a hliníkových oken, otevřením prodejních kanceláří a technologickým pokrokem.

Do roku 2021 dosáhla rekordních prodejů a integrovala digitální nástroje. Dnes je Vekra předním dodavatelem oken a dveří v České republice.

V kolik hodin otevírá VEKRA své dveře?

Většina prodejen Vekra má otevřeno od pondělí do pátku, ale některé prodejny mají otevřeno i v sobotu. Otevírací doba se v každé provozovně liší. Více informací o nejbližší prodejně najdete na https://www.vekra.cz/kontakt/

Mohu nakupovat v VEKRA online?

Společnost Vekra neprovozuje internetový obchod. Můžete však navštívit jejich webové stránky, kde se můžete seznámit s cenami a získat podrobné informace o produktech. Chcete-li si zakoupit jejich výrobky, navštivte jejich showroomy.

Jaké značky najdete v VEKRA?

Společnost Vekra navrhuje, vyrábí a prodává výrobky pod vlastní značkou. Její výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a odolností. Společnost Vekra provozuje v České republice čtyři výrobní závody a zaměstnává velký tým kvalifikovaných a zkušených techniků.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti VEKRA v zemi?

Vekra konkuruje dalším železářstvím v České republice, jako jsou Koberce BRENO, Fieldmann, Mountfield, Dům Barev a Senesi.

Kolik je v zemi VEKRA obchodů?

V České republice se nachází 14 showroomů Vekra. Více než 21 % prodejen Vekra se nachází v Praze, ale pobočky najdete i v mnoha dalších městech. Více informací naleznete na https://www.vekra.cz/kontakt/

Kde najdu nejnovější katalog VEKRA?

Společnost Vekra nabízí svým zákazníkům mnoho výhod, například prodlouženou záruku. Nákupem u Vekra získáte pětiletou záruku na každý výrobek a také využijete jejich odborných znalostí, které dokládá více než 10 milionů instalací oken a dveří.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.