logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DOUGLAS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DOUGLAS

Douglas je německý maloobchodní prodejce kosmetiky a parfémů se sídlem v Düsseldorfu. Společnost provozuje více než 1 900 prodejen ve více než 20 zemích včetně České republiky. Prostřednictvím svých poboček a internetových obchodů prodává širokou škálu výrobků.

Často kladené otázky o DOUGLAS

Co je DOUGLAS?
close

Počátky společnosti Douglas sahají k továrně na mýdlo založené v Hamburku v roce 1821. Svůj první obchod společnost otevřela v roce 1910. Ačkoli se Douglas původně zaměřoval na parfémy, rozšířil svůj sortiment o líčidla, péči o pleť a další kosmetické a zkrášlující výrobky.

Koncem 20. a počátkem 21. století společnost rozšířila svou činnost na mezinárodní úrovni. To vedlo k jejímu působení v mnoha zemích Evropy. Dnes Douglas v České republice provozuje více než 20 prodejen a platformu elektronického obchodu.

Jaké značky najdete v DOUGLAS?
close

Douglas nabízí širokou škálu kvalitních značek, včetně Florence By Mills, The Ordinary, Ariana Grande, Rituals, NYX, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani, Versace, CHANEL, MAC, Hugo Boss, Estée Lauder, L'Occitane, Dior, Valentino, Lancôme, Kiehl's a Chloé.

Jak ušetřit v DOUGLAS?
close

Existuje mnoho způsobů, jak v Douglasu ušetřit. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete úžasné nabídky, pořiďte si jejich zákaznickou kartu, díky které získáte exkluzivní nabídky, a přihlaste se k odběru jejich newsletteru, abyste získali nejnovější informace o nabídkách a výprodejích.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DOUGLAS v zemi?
close

Douglas konkuruje dalším prodejcům kosmetiky v České republice, jako jsou Rossmann, Avon, Teta Drogerie, TOP Drogerie a Prima Drogerie.

V kolik hodin otevírá DOUGLAS své dveře?
close

Většina prodejen Douglas má otevřeno denně od 9:00 do 21:00 hodin. V některých lokalitách se může otevírací doba lišit. Více informací získáte na adrese https://www.**Douglas**.cz/storelocator.

Kolik je v zemi DOUGLAS obchodů?
close

V České republice se nachází 20 prodejen Douglas. Nejvíce prodejen je v Praze, ale pobočky najdete i v mnoha dalších městech. Nejbližší prodejnu najdete na adrese https://www.douglas.cz/storelocator

Mohu nakupovat v DOUGLAS online?
close

Douglas má online obchod, kde můžete získat podrobné informace o produktech, najít nejnovější nabídky a využít úžasné nabídky. Společnost nabízí dopravu zdarma na vybrané objednávky a možnost Klikni a vyzvedni.

Kde najdu nejnovější katalog DOUGLAS?
close

Exkluzivní výhody u společnosti Douglas získáte, pokud si stáhnete její bezplatnou aplikaci a získáte kartu Douglas Card. Jako člen získáte výhody, jako jsou sbíratelné body, speciální nabídky, exkluzivní pozvánky, narozeninové dárky a další.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DOUGLAS?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.