logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorBETTERSTYLE
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BETTERSTYLE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BETTERSTYLE

BetterStyle je britská multilevelová společnost zaměřená na katalogový prodej kosmetiky a kosmetických výrobků. Sídlo společnosti BetterStyle s dlouhou historií na trhu se nachází v Ellesmere Port v Anglii. V České republice prodává BetterStyle své výrobky výhradně prostřednictvím katalogů.

Často kladené otázky o BETTERSTYLE

Co je BETTERSTYLE?
close

Společnost BetterStyle byla založena pod názvem BetterWare ve Velké Británii v roce 1928. Od svých počátků si společnost BetterWare kladla za cíl stát se víceúrovňovou referenční společností, která svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní kosmetické a zkrášlující výrobky. V následujících letech prošla společnost silným obchodním rozvojem doprovázeným mezinárodní expanzí, která zasáhla země, jako je Polsko a Česká republika.

V České republice BetterStyle přistál v roce 2013 a od té doby se stal společností s vysokým renomé na českém trhu. V současné době společnost BetterStyle působí v České republice a prodává své výrobky prostřednictvím katalogů a exkluzivního internetového obchodu.

Jaké značky najdete v BETTERSTYLE?
close

Společnost BetterStyle je známým výrobcem kosmetiky a kosmetických výrobků, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jak ušetřit v BETTERSTYLE?
close

Ušetřit peníze u BetterStyle je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce u BetterStyle. Zároveň BetterStyle často uvádí sezónní akce a nabídky. Jako členové klubu BetterStyle mohou zákazníci získat exkluzivní nabídky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BETTERSTYLE v zemi?
close

BetterStyle konkuruje v České republice dalším obchodům, jako jsou Care to Beauty, Manufaktura, Avon a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá BETTERSTYLE své dveře?
close

BetterStyle nemá v České republice žádné fyzické prodejny.

Kolik je v zemi BETTERSTYLE obchodů?
close

BetterStyle nemá v České republice žádné fyzické prodejny. Zákazníci však mohou navštívit její exkluzivní internetový obchod a objevit všechny její produkty.

Mohu nakupovat v BETTERSTYLE online?
close

BetterStyle má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě BetterStyle se nachází sekce "Akční zboží", kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog BETTERSTYLE?
close

Zákazníci mohou u společnosti BetterStyle využívat velké výhody, když nakupují online a nechají si výrobky doručit až domů. Na všechny výrobky prodávané společností BetterStyle se vztahuje tovární záruka. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje BetterStyle jejich vrácení a výměnu.

Zákazníci mohou na oficiálních stránkách BetterStyle najít odborná doporučení. Pokud se zákazníci stanou členy klubu BetterStyle, získají přístup k exkluzivním výhodám. BetterStyle má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BETTERSTYLE?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.