logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSKLIZENO

Získejte nejnovější nabídky od SKLIZENO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SKLIZENO

Sklizeno je česká síť prodejen zaměřená na prodej potravin. Sídlo společnosti Sklizeno, která má dlouhou historii na trhu, se nachází v Praze.

Často kladené otázky o SKLIZENO

Jak ušetřit v SKLIZENO?

Ušetřit peníze ve Sklizeno je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Na Slevan365 najdete také všechny nabídky a akce na Sklizeno. Sklizeno navíc často nabízí svým zákazníkům slevové kódy. Prostřednictvím věrnostního programu Sklizeno mohou zákazníci ušetřit při každém nákupu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SKLIZENO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je SKLIZENO?

Společnost Sklizeno byla založena v roce 2012 v České republice. Od svého počátku si Sklizeno klade za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment potravinářského zboží a výrobků hromadné spotřeby v nejvyšší kvalitě a za nejkonkurenceschopnější cenu na trhu.

V následujících letech prošlo Sklizeno silným procesem obchodní expanze s rozšířením sortimentu o velké množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice.

V kolik hodin otevírá SKLIZENO své dveře?

Prodejny Sklizeno jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8 do 21 hodin, v sobotu a v neděli od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v SKLIZENO online?

Sklizeno má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě Sklizeno najdou zákazníci velký výběr produktů za akční ceny.

Jaké značky najdete v SKLIZENO?

Sklizeno prodává výrobky známých značek, jako jsou Mutti, Rajčata od babičky, Farma Křeček, Biofarmy Krkonoš, Madeta, Paul, Pekárna Kabát, Coca-Cola, Milka, Pepsi, Pilsner Urquell a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SKLIZENO v zemi?

Sklizeno konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například OBI, Ahold Delhaize, J&T Markety a další.

Kolik je v zemi SKLIZENO obchodů?

Sklizeno působí v České republice prostřednictvím více než 20 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně-střed a Olomouci.

Kde najdu nejnovější katalog SKLIZENO?

Zákazníci mohou u společnosti Sklizeno využívat velké výhody, protože nakupují online a dostávají své výrobky domů. Všechny výrobky prodávané společností Sklizeno jsou čerstvé a mají certifikát kvality. Díky franšízovému systému má Sklizeno širokou síť prodejen po celé České republice. Sklizeno má exkluzivní zákaznický servis.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v SKLIZENO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v SKLIZENO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně SKLIZENO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.