logo

Získejte nejnovější nabídky od KONZUM

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KONZUM

Konzum je česká síť prodejen zaměřená na prodej potravinářského zboží. Konzum má dlouholetou historii na trhu a jeho centrála se nachází v Praze.

Často kladené otázky o KONZUM

Jak ušetřit v KONZUM?

Ušetřit peníze v Konzumu je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jeho oficiálních stránkách. Konzum vydává každý týden katalogy a brožury, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Na Slevan365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Konzum. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Konzumu na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KONZUM?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je KONZUM?

Konzum byl založen v roce 1904 v České republice Karlem Rodenem. Od svých počátků si Konzum kladl za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment potravinářského zboží a výrobků hromadné spotřeby, vyráběných podle nejvyšších standardů kvality.

V následujících letech prošla společnost Konzum silným procesem obchodní expanze s rozšířením sortimentu o velké množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice. V roce 1996 Konzum převzala skupina REWE.

V kolik hodin otevírá KONZUM své dveře?

Prodejny Konzum jsou otevřeny od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00 a v sobotu od 7:30 do 10:00. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v KONZUM online?

Konzum nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit některou z jejích kamenných prodejen a seznámit se se všemi jejími výrobky.

Jaké značky najdete v KONZUM?

Konzum prodává výrobky známých značek, jako jsou Milka, Kofola, Zlatá Haná, Ovocný Světozor, Marlenka, Veselá Farma, Vitana, Hamé, Pringles, Coca-Cola, Mars, Danone, Colgate, Ferrero, Nutella, Nescafé a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KONZUM v zemi?

Konzum v České republice konkuruje dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Kaufland, OBI, Lidl a další.

Kolik je v zemi KONZUM obchodů?

Konzum působí v České republice prostřednictvím více než 100 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze.

Kde najdu nejnovější katalog KONZUM?

Zákazníci mohou v Konzumu využívat velké výhody při nákupu širokého sortimentu jeho vysoce kvalitních výrobků. Konzum nabízí svým zákazníkům čerstvé výrobky a přední značky na trhu. Díky široké síti prodejen po celé zemi mohou zákazníci vždy najít prodejnu Konzum ve svém okolí.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v KONZUM

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v KONZUM

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně KONZUM a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.