logo

Získejte nejnovější nabídky od ŽABKA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ŽABKA

Žabka je polský řetězec obchodů se smíšeným zbožím. Po celém Polsku je přibližně 9 000 prodejen. Některé prodejny Žabka se nacházejí i v České republice. Sídlo společnosti se nachází v polské Poznani.

Často kladené otázky o ŽABKA

Jak ušetřit v ŽABKA?

V Žabce můžete ušetřit mnoha způsoby. Na jejích webových stránkách můžete například procházet sekci Akce, kde najdete slevy na nejrůznější výrobky. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Žabka, abyste mohli využívat ty nejlepší akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ŽABKA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je ŽABKA?

Společnost Žabka založil Mariusz Świtalski v roce 1998 a v témže roce otevřel prvních sedm prodejen v Poznani a Swarzędzu. V prosinci 2010 prodala Penta české aktivity společnosti Žabka a její dceřiné společnosti Koruna britskému maloobchodnímu gigantu Tesco.

V kolik hodin otevírá ŽABKA své dveře?

Žabka má otevřeno od pondělí do pondělí. Od pondělí do pátku otevírá své dveře od 6:00 do 22:00 hodin. V sobotu a v neděli má otevřeno od 7:00 do 20:00 hodin.

Mohu nakupovat v ŽABKA online?

Na internetových stránkách společnosti Žabka najdete exkluzivní nabídky a slevy. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení a také katalogy a informační stránky.

Jaké značky najdete v ŽABKA?

Szamamm, Drosed, Avico, Gusppe, Oyakata, Tymbark, Fuze Tea, Coca-Cola, Jurassic a Muszynianka jsou některé z kvalitních značek, které najdete v Žabce.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ŽABKA v zemi?

Mezi konkurenty společnosti Žabka patří například Billa, Iceland, Albert, Ratio a Tesco.

Kolik je v zemi ŽABKA obchodů?

Žabka má přibližně 9 000 prodejen rozmístěných po celém Polsku a České republice.

Kde najdu nejnovější katalog ŽABKA?

Pokud chcete u společnosti Žabka získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte obsah zdarma a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Žabku můžete také sledovat na Facebooku, Instagramu, TikToku, YouTube a LinkedIn, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v ŽABKA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v ŽABKA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně ŽABKA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.