logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCOOP JEDNOTA

Získejte nejnovější nabídky od COOP JEDNOTA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy COOP JEDNOTA

Coop JEDNOTA je české spotřební družstvo zaměřené na prodej potravin a výrobků hromadné spotřeby. Sídlo Coop JEDNOTA, které má dlouholetou historii na trhu, se nachází v Praze.

Často kladené otázky o COOP JEDNOTA

Jak ušetřit v COOP JEDNOTA?

Ušetřit peníze u společnosti Coop JEDNOTA je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Coop JEDNOTA vydává každý týden katalogy a brožury, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Coop JEDNOTA. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Coop JEDNOTA na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v COOP JEDNOTA?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je COOP JEDNOTA?

Coop JEDNOTA bylo založeno v roce 1902 v České republice. Od svých počátků si Coop JEDNOTA kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment vysoce kvalitních výrobků a stát se předním spotřebním družstvem v České republice.

V následujících letech prošlo Coop JEDNOTA silným procesem obchodní expanze s rozšířením o velké množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice. Coop JEDNOTA je součástí Nadace Fairtrade.

V kolik hodin otevírá COOP JEDNOTA své dveře?

Prodejny Coop JEDNOTA jsou otevřeny od pondělí do soboty od 7 do 19 hodin, v neděli od 8 do 13 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v COOP JEDNOTA online?

Coop JEDNOTA nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit některou z jeho kamenných prodejen a objevit všechny jeho výrobky.

Jaké značky najdete v COOP JEDNOTA?

Coop JEDNOTA prodává výrobky známých značek, jako jsou Danone, Nestle, Kraft, Heinz, Tropicana, Brisk, Lipton, Coca-Cola, Starbucks a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti COOP JEDNOTA v zemi?

Coop JEDNOTA konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Lidl, BILLA, Norma a další.

Kolik je v zemi COOP JEDNOTA obchodů?

Coop JEDNOTA působí v České republice prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Liberci a Plzni.

Kde najdu nejnovější katalog COOP JEDNOTA?

Zákazníci mohou v prodejnách Coop JEDNOTA využívat velkých výhod při nákupu širokého sortimentu potravinářských výrobků předních značek na trhu. Coop JEDNOTA sdružuje více než 40 spotřebních družstev v České republice, díky čemuž je pro své zákazníky důvěryhodnou sítí prodejen. Coop JEDNOTA prodává široký sortiment čerstvých potravin.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v COOP JEDNOTA

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v COOP JEDNOTA

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Supermarkety? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 55 Supermarkety obchodů v Czech Republic včetně COOP JEDNOTA a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.