REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DOBRO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DOBRO

Dobro je česká společnost zaměřená na velkoobchodní distribuci masa a masných výrobků. Společnost Dobro s dlouholetou historií na trhu sídlí v Poděbradech v České republice. Dobro prodává své výrobky v České republice výhradně prostřednictvím přímé distribuce firmám a organizacím.

Často kladené otázky o DOBRO

Co je DOBRO?
Open

Společnost Dobro byla založena v roce 2004 v České republice dvěma bratry, Petrem a Tomášem Dobrovolnými. Od svých počátků si Dobro klade za cíl stát se předním velkoobchodním distributorem masa na českém trhu. Na počátku Dobro začínalo jako rodinná firma se sídlem v malém masokombinátu.

V následujících letech Dobro prošlo silnou expanzí a začalo distribuovat po celé České republice. V roce 2020 Dobro spustilo svůj internetový obchod. V současné době Dobro působí v České republice a distribuuje své výrobky přímo prostřednictvím svého velkého logistického centra, které se nachází v Poděbradech.

Jaké značky najdete v DOBRO?
Open

Společnost Dobro je známým velkoobchodním distributorem masa, a proto prodává výrobky pod vlastní značkou.

Jak ušetřit v DOBRO?
Open

Ušetřit peníze u společnosti Dobro je možné díky nabídkám a akcím, které zveřejňuje na svých oficiálních internetových stránkách. Na Slevan365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Dobro.

Kromě toho Dobro často pořádá exkluzivní akce pro své zákazníky, kteří nakupují ve velkém. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Dobro na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DOBRO v zemi?
Open

Dobro konkuruje v České republice dalším společnostem, jako je Česká Masna, Makro Cash & Carry, Animalco a mnoha dalším.

V kolik hodin otevírá DOBRO své dveře?
Open

Dobro nemá v České republice fyzické prodejny.

Kolik je v zemi DOBRO obchodů?
Open

Dobro nemá v České republice fyzické prodejny. Zákazníci však mohou navštívit její exkluzivní internetový obchod a zakoupit její výrobky.

Mohu nakupovat v DOBRO online?
Open

Společnost Dobro má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Dobro mohou zákazníci najít velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog DOBRO?
Open

Zákazníci mohou u společnosti Dobro využívat velkých výhod, když nakupují online a dostávají své výrobky domů. V případě nepříjemností s některými svými výrobky umožňuje Dobro vrácení peněz. Společnost Dobro nabízí svým zákazníkům samovýrobu pomocí chladírenských vozů s kontrolovanou teplotou a atmosférou.

Dobro nabízí svým zákazníkům možnost zaplatit za svou objednávku při vyzvednutí. Dobro nabízí maso z prověřených chovů v souladu s normami a požadavky kvality České republiky a Evropské unie. Dobro má exkluzivní zákaznický servis.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.