logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorDON PEALO
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DON PEALO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DON PEALO

Don Pealo je ryze česká obchodní společnost, která již více než 31 let provozuje velkoobchod s vínem, šumivým vínem, lihovinami, tabákovými výrobky, doutníky, kuřáckým sortimentem, nápoji, cukrovinkami a slanými potravinami.

Často kladené otázky o DON PEALO

Co je DON PEALO?
close

Společnost Don Pealo byla založena před více než 31 lety. Svým zákazníkům nabízí snadnou dostupnost, široký sortiment, nejvyšší standard prodeje a e-shopové prodejny.

Jaké značky najdete v DON PEALO?
close

Jaume Serra, Clipper, Viña el Aromo, Jack Daniel´s, Captain Morgan, Camel, Aperol, Avanti, Bandoleiro, Bacco, Drum a J Cortes jsou některé z vysoce kvalitních značek, které najdete v Don Pealo.

Jak ušetřit v DON PEALO?
close

V Don Pealo můžete ušetřit mnoho peněz. Na jeho webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Don Pealo, abyste mohli využívat nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DON PEALO v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Don Pealo patří například Family Market, Travel Free a Zabka.

V kolik hodin otevírá DON PEALO své dveře?
close

Don Pealo otevírá své dveře každý den od 8:00 do 20:00.

Kolik je v zemi DON PEALO obchodů?
close

V celé České republice je více než 94 maloobchodních prodejen Don Pealo.

Mohu nakupovat v DON PEALO online?
close

Na webových stránkách Don Pealo najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jeho newsletteru. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení.

Kde najdu nejnovější katalog DON PEALO?
close

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u Don Pealo, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Don Pealo můžete také sledovat na Instagramu a Facebooku, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupony.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DON PEALO?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.