logo

Získejte nejnovější nabídky od BERRY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BERRY

Berry je český prodejce elektrospotřebičů se sídlem v Bořicích. Společnost provozuje sedm prodejen po celé republice a mnoho výdejních míst. Berry nabízí prostřednictvím svých poboček a internetových obchodů široký sortiment elektroniky, domácích spotřebičů a mnoho dalších produktů.

Často kladené otázky o BERRY

Jak ušetřit v BERRY?

Existuje mnoho způsobů, jak v Berry ušetřit. Navštivte jejich internetový obchod, kde najdete jejich nejnovější letáky a nabídky, a přihlaste se k odběru jejich newsletteru, abyste byli informováni o jejich nových produktech a akcích. Berry má také sekci Poškozené obaly, kde si můžete koupit nové zboží se zárukou a neuvěřitelnými slevami.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BERRY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je BERRY?

Společnost Berry působí na českém trhu od roku 2011. V průběhu let se společnost velmi rozrostla. Dnes Berry provozuje sedm prodejen po celé České republice a nabízí více než 19 000 prodejních míst. Berry má také platformu pro elektronické obchodování a nabízí vlastní zásilkovou službu.

V kolik hodin otevírá BERRY své dveře?

Prodejny Berry mají otevřeno od pondělí do soboty. Více informací o otevírací době najdete na jejich webových stránkách.

Mohu nakupovat v BERRY online?

Společnost Berry má internetový obchod, kde si můžete zakoupit vše potřebné z pohodlí domova. Navštivte stránky https://www.eberry.cz/, kde najdete všechny jejich produkty s podrobnými informacemi a můžete využít úžasné nabídky, dopravu zdarma na vybrané objednávky a možnost Klikni a vyzvedni.

Jaké značky najdete v BERRY?

V Berry najdete širokou škálu značek, mezi které patří například Acer, Apple, Asus, Casio, Digitus, Emos, Epson, Evolveo, Finlux, Forever, GoGen, Hama, Hisense, Hitachi, Hyundai, LG, Meliconi, Omega, Orava, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Sony, Stell, Strong, Tamron, TCL, Tenda, Tesla, Toshiba, Vivax, Xiaomi a Yankee.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BERRY v zemi?

Berry konkuruje dalším prodejcům elektroniky v České republice, jako jsou například eD PROFI, Comfor, T.S. BOHEMIA, ETA a Fotolab.

Kolik je v zemi BERRY obchodů?

Berry provozuje v České republice sedm kamenných prodejen. Společnost má také více než 19 000 prodejních míst po celé zemi. Nejbližší provozovnu najdete na adrese https://www.eberry.cz/seznam-kamennych-obchodu-berry

Kde najdu nejnovější katalog BERRY?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u Berry, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete také sledovat stránky Berry na Instagramu a Facebooku, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v BERRY

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v BERRY

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Elektronika? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Elektronika obchodů v Czech Republic včetně BERRY a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.