logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorT-MOBILE

Získejte nejnovější nabídky od T-MOBILE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy T-MOBILE

T-Mobile je česká společnost zaměřená na poskytování mobilních telefonních a internetových služeb. T-Mobile má dlouholetou historii na trhu a jeho centrála se nachází v Praze.

Často kladené otázky o T-MOBILE

Jak ušetřit v T-MOBILE?

Ušetřit peníze u společnosti T-Mobile je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních internetových stránkách. Na Sleva365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti T-Mobile. Registrací předplacených tarifů společnosti T-Mobile mohou zákazníci ušetřit. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti T-Mobile na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v T-MOBILE?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je T-MOBILE?

Společnost T-Mobile byla v České republice založena v roce 1996 německým telekomunikačním operátorem Deutsche Telekom. Od svého počátku si T-Mobile kladl za cíl poskytovat svým zákazníkům širokou škálu kvalitních a efektivních telekomunikačních a internetových služeb. V následujících letech prošel T-Mobile silným expanzním procesem s otevřením center po celé České republice a stal se největším mobilním operátorem na českém trhu.

V kolik hodin otevírá T-MOBILE své dveře?

Prodejny T-Mobile jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v T-MOBILE online?

T-Mobile má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit své produkty a obdržet je domů. V internetovém obchodě T-Mobile najdou zákazníci velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v T-MOBILE?

T-Mobile nabízí svým zákazníkům služby pod vlastní značkou a prodává také produkty známých značek, jako jsou Apple, Xiaomi, Samsung, LG, Philips, Realme, Oppo, CAT, TCL, Alcatel, Nokia, Motorola a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti T-MOBILE v zemi?

T-Mobile v České republice konkuruje dalším společnostem, jako je například Vodafone a mnoho dalších.

Kolik je v zemi T-MOBILE obchodů?

Společnost T-Mobile působí prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně-Králově Poli, Plzni a Brně-střed.

Kde najdu nejnovější katalog T-MOBILE?

Zákazníci mohou u společnosti T-Mobile využívat velké výhody, pokud si sjednají tarify telefonování, internetu a online televize. T-Mobile je společnost s vysokým renomé na českém trhu, a proto se její zákazníci mohou spolehnout na kvalitu jejích služeb. V případě jakýchkoli nepříjemností s nákupem mobilního telefonu umožňuje T-Mobile jeho vrácení či výměnu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v T-MOBILE

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v T-MOBILE

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Elektronika? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Elektronika obchodů v Czech Republic včetně T-MOBILE a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.