REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od CBA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CBA

CBA je maďarský řetězec supermarketů s téměř 2 500 prodejnami. Společnost působí v Bulharsku, Litvě, České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku. Společnost CBA sídlí v maďarském městě Alsónémedi.

Často kladené otázky o CBA

Co je CBA?
Open

Společnost CBA byla založena v roce 1992 17 obchody s potravinami od 10 soukromých vlastníků v Budapešti. S více než 31letou zkušeností má společnost 30 000 zaměstnanců a 2 500 prodejen.

Jaké značky najdete v CBA?
Open

Fellada, Venusz, Oliveta, Piros, Nescafé, Coca-Cola, Oreo, Raid a Rauch jsou některé vysoce kvalitní značky společnosti CBA.

Jak ušetřit v CBA?
Open

V CBA můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete například procházet sekci Akce na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy CBA, abyste mohli využívat nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CBA v zemi?
Open

Mezi konkurenty společnosti CBA patří společnosti Billa, Ratio, Albert a Tesco.

V kolik hodin otevírá CBA své dveře?
Open

CBA otevírá své dveře od pondělí do pondělí. Od pondělí do soboty otevírá své dveře od 6:30 do 20:30 hodin. V sobotu otevírá své dveře od 7:00 do 20:30 hodin.

Kolik je v zemi CBA obchodů?
Open

Společnost CBA má 2 500 prodejen v Bulharsku, Litvě, České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku.

Mohu nakupovat v CBA online?
Open

Na internetových stránkách společnosti CBA najdete exkluzivní nabídky a slevy. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o doručení a také katalogy a informační stránky.

Kde najdu nejnovější katalog CBA?
Open

Pokud chcete získat exkluzivní výhody u společnosti CBA, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CBA?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.