logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorHUMANIC
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od HUMANIC

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy HUMANIC

Humanic je rakouský řetězec obchodů zaměřený na prodej obuvi a doplňků. Sídlo společnosti Humanic, která má dlouhou historii na trhu, se nachází v rakouském Štýrském Hradci. Humanic má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších evropských zemích.

Často kladené otázky o HUMANIC

Co je HUMANIC?
close

Společnost Humanic byla založena v roce 1872 v Rakousku. Od svých počátků si společnost Humanic kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům obuv a oděvy nejvyšší kvality od předních značek na trhu a sledovat nejnovější módní trendy. V následujících letech prošla společnost Humanic silným procesem obchodní expanze se začleněním velkého množství výrobků.

V České republice přistál Humanic v roce 1992 a od té doby se stal sítí prodejen s vysokým renomé na českém trhu.

Jaké značky najdete v HUMANIC?
close

Humanic prodává výrobky známých značek, jako jsou Kate Gray, Skechers, He, New Balance, Nike, Puma, Adidas, Tommy Hilfiger, Tamaris, Lazzarini, Pat Calvin, Birkenstock, Dr. Martens, Guess, Michael Kors, Camano, Elena Lachi, Ecco, Funky Girls, UGG, Verbenas a mnoho dalších.

Jak ušetřit v HUMANIC?
close

Ušetřit peníze u Humanic je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí, které zveřejňuje na svých oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce u Humanic. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Humanic na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti HUMANIC v zemi?
close

Humanic konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Glami, Foot Locker, Baťa a další.

V kolik hodin otevírá HUMANIC své dveře?
close

Prodejny Humanic v České republice mají otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi HUMANIC obchodů?
close

Humanic působí v České republice prostřednictvím více než 10 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Mladé Boleslavi, Moravské Ostravě až po Přívoz.

Mohu nakupovat v HUMANIC online?
close

Humanic má také exkluzivní internetový obchod. Na internetovém obchodě Humanic je sekce "Výprodej", kde zákazníci naleznou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog HUMANIC?
close

Zákazníci mohou u společnosti Humanic využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost Humanic jejich vrácení a výměnu. Prostřednictvím systému Click & Collect mohou zákazníci nakupovat své výrobky online a vyzvednout si je v nejbližší prodejně.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v HUMANIC?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.