logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od JRC

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy JRC

JRC je síť prodejen s videohrami a elektronikou v České republice. Se sídlem v Praze provozuje 35 prodejen po celé republice. JRC nabízí široký sortiment videoher pro všechny konzole, zboží a elektroniku prostřednictvím svých kamenných prodejen a e-shopů.

Často kladené otázky o JRC

Co je JRC?
close

Společnost JRC přechází na novou identitu. Brzy najdete prodejny JRC pod novým názvem "Smarty". Nové prodejny Smarty budou nabízet vaše oblíbené hry a také široký sortiment elektroniky.

V současné době je v České republice 35 prodejen JRC a Smarty. Pobočky najdete v Brně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Karlových Varech, Kladně, Liberci, Olomouci, Pardubicích, Plzni, Praze, Ústí nad Labem, Zlíně a mnoha dalších městech.

Jaké značky najdete v JRC?
close

Společnost JRC nabízí široký výběr kvalitních značek, mimo jiné PlayStation, Xbox, Nintendo, Acer, HP, Xiaomi, Skullcandy, My Arcade, Omega, Norton, Retro Games, Razer, Sandberg, EA, Kingston, Samsung, SCS Software, Sony a Microsoft.

Jak ušetřit v JRC?
close

V JRC můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete navštívit jejich webové stránky a najít úžasné nabídky v sekci Výprodej nebo se přihlásit k odběru jejich newsletteru, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti JRC v zemi?
close

JRC konkuruje dalším obchodům s hrami a elektronikou po celé České republice, jako jsou Xzone, GameExpres.cz, Datart a Electroworld.

V kolik hodin otevírá JRC své dveře?
close

Dny a provozní doba se u jednotlivých prodejen liší. Většina provozoven je však otevřena každý den od 9:00 do 21:00.

Kolik je v zemi JRC obchodů?
close

V celé České republice je 35 prodejen JRC a Smarty. Nejbližší prodejnu najdete na adrese https://www.jrc.cz/Prodejny.

Mohu nakupovat v JRC online?
close

Nakupování online v JRC je velmi snadné. Na jejich webových stránkách najdete všechny produkty, můžete si porovnat ceny a získat podrobné informace. Společnost JRC nabízí úžasné nabídky, dopravu zdarma na vybrané objednávky, možnost bezplatného kliknutí a vyzvednutí a fantastické výhody pro ty, kteří se přihlásí k odběru jejich newsletteru.

Kde najdu nejnovější katalog JRC?
close

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti JRC, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete také sledovat JRC na Facebooku, Instagramu, YouTube a TikToku, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v JRC?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.