logo

Získejte nejnovější nabídky od JRC

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy JRC

JRC je síť prodejen s videohrami a elektronikou v České republice. Se sídlem v Praze provozuje 35 prodejen po celé republice. JRC nabízí široký sortiment videoher pro všechny konzole, zboží a elektroniku prostřednictvím svých kamenných prodejen a e-shopů.

Často kladené otázky o JRC

Jak ušetřit v JRC?

V JRC můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete navštívit jejich webové stránky a najít úžasné nabídky v sekci Výprodej nebo se přihlásit k odběru jejich newsletteru, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v JRC?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je JRC?

Společnost JRC přechází na novou identitu. Brzy najdete prodejny JRC pod novým názvem "Smarty". Nové prodejny Smarty budou nabízet vaše oblíbené hry a také široký sortiment elektroniky.

V současné době je v České republice 35 prodejen JRC a Smarty. Pobočky najdete v Brně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Karlových Varech, Kladně, Liberci, Olomouci, Pardubicích, Plzni, Praze, Ústí nad Labem, Zlíně a mnoha dalších městech.

V kolik hodin otevírá JRC své dveře?

Dny a provozní doba se u jednotlivých prodejen liší. Většina provozoven je však otevřena každý den od 9:00 do 21:00.

Mohu nakupovat v JRC online?

Nakupování online v JRC je velmi snadné. Na jejich webových stránkách najdete všechny produkty, můžete si porovnat ceny a získat podrobné informace. Společnost JRC nabízí úžasné nabídky, dopravu zdarma na vybrané objednávky, možnost bezplatného kliknutí a vyzvednutí a fantastické výhody pro ty, kteří se přihlásí k odběru jejich newsletteru.

Jaké značky najdete v JRC?

Společnost JRC nabízí široký výběr kvalitních značek, mimo jiné PlayStation, Xbox, Nintendo, Acer, HP, Xiaomi, Skullcandy, My Arcade, Omega, Norton, Retro Games, Razer, Sandberg, EA, Kingston, Samsung, SCS Software, Sony a Microsoft.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti JRC v zemi?

JRC konkuruje dalším obchodům s hrami a elektronikou po celé České republice, jako jsou Xzone, GameExpres.cz, Datart a Electroworld.

Kolik je v zemi JRC obchodů?

V celé České republice je 35 prodejen JRC a Smarty. Nejbližší prodejnu najdete na adrese https://www.jrc.cz/Prodejny.

Kde najdu nejnovější katalog JRC?

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti JRC, je přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete také sledovat JRC na Facebooku, Instagramu, YouTube a TikToku, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách a nabídkách.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v JRC

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v JRC

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Elektronika? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 25 Elektronika obchodů v Czech Republic včetně JRC a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.