logo

Získejte nejnovější nabídky od VOLVO

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti VOLVO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy VOLVO

Volvo je švédská společnost zaměřená na výrobu a prodej automobilů a vozidel. Sídlo společnosti Volvo s dlouhou historií na trhu se nachází ve švédském Göteborgu. Volvo má silné zastoupení v České republice i v mnoha dalších zemích světa.

Často kladené otázky o VOLVO

Jak ušetřit v VOLVO?

Přestože Volvo prodává špičkové automobily, ušetřit u Volva je možné díky akcím, které zveřejňuje na svých oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Volvo.

Zákazníci si mohou u Volva koupit ojeté vozy a ušetřit více, než kdyby si koupili nový vůz. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Volvo na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších akčních nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v VOLVO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího. Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je VOLVO?

Společnost Volvo byla založena v roce 1927 ve Švédsku společností AKF, Assarem Gabrielssonem a Gustavem Larsonem. Ve svých počátcích působilo Volvo jako dceřiná společnost společnosti Svenska Kullagerfabriken. V roce 1927 uvedli na trh svůj první vůz, který dostal název Volvo ÖV 4, a v roce 1964 otevřeli ve švédském městě Torslandia továrnu Volvo. V následujících letech společnost zažila silný proces obchodní expanze s přidáváním nových vozidel a dobýváním nových trhů po celém světě. V České republice přistálo Volvo koncem 90. let a od té doby se stalo na českém trhu velmi žádanou značkou.

V kolik hodin otevírá VOLVO své dveře?

Prodejní místa Volvo v České republice jsou otevřena od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin. Některá dealerství mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v VOLVO online?

Společnost Volvo nemá internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit kteréhokoli z jeho oficiálních prodejců a získat bezplatné poradenství.

Jaké značky najdete v VOLVO?

Volvo je známá švédská automobilová společnost, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti VOLVO v zemi?

Volvo v České republice konkuruje dalším značkám, jako jsou například Lexus, Audi, BMW a další.

Kolik je v zemi VOLVO obchodů?

Volvo působí v České republice prostřednictvím dealerství, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Klecanech a na mnoha dalších místech.

Kde najdu nejnovější katalog VOLVO?

Zákazníci mohou u společnosti Volvo využívat velkých výhod při nákupu jejich výkonných, kvalitních a vysoce efektivních vozů. 11 Společnost Volvo nabízí svým zákazníkům profesionální a specializovaný technický servis. Na rozdíl od jiných automobilových společností prodává Volvo ojeté vozy u svých prodejců. Prostřednictvím aplikace „Moje Volvo“ mohou zákazníci snadno spravovat své vozy a konfigurovat je. Na oficiálních webových stránkách společnosti Volvo si zákazníci mohou naplánovat zkušební jízdu.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v VOLVO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v VOLVO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Ostatní? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 30 Ostatní obchodů v Czech Republic včetně VOLVO a mnoha dalších.

arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.