logo

Získejte nejnovější nabídky od CCC

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CCC

CCC je polský řetězec obchodů zaměřený na prodej obuvi a módních doplňků. Sídlo společnosti CCC, která se na trhu pohybuje již dlouho, se nachází v Polkowicích v Polsku. CCC má silné zastoupení v České republice i v dalších evropských zemích.

Často kladené otázky o CCC

Jak ušetřit v CCC?

Ušetřit peníze u CCC je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Vstupem do klubu CCC mohou zákazníci využívat skvělé výhody a slevy na každý nákup. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti CCC. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním CCC na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CCC?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je CCC?

Společnost CCC byla založena v roce 1999 v Polsku Dariuszem Milekem. Od svých počátků se CCC specializuje na výrobu a prodej obuvi. V roce 2011 otevřela společnost CCC velké logistické centrum ve zvláštní hospodářské zóně Legnica v Polkowicích. V následujících letech společnost prošla silným procesem expanze a etablovala se v dalších zemích regionu.

V České republice se CCC usadila v roce 2000 a od té doby se stala obchodem s vysokým renomé na českém trhu.

V kolik hodin otevírá CCC své dveře?

Prodejny CCC jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací dobu podle své polohy.

Mohu nakupovat v CCC online?

CCC má také exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě CCC najdou zákazníci široký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v CCC?

CCC prodává výrobky známých značek, jako jsou Adidas, Vans, New Balance, Lasocki, Gino Rossi, Jenny Fairy, Badura, Sprandi, DeeZee, Quazi, Puma, Reebok, Skechers, Converse, Aldo, Tagoshi, Remonte, Champion, Pikolinos, Mexx, Under Armour, Big Star, Hummel a další.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CCC v zemi?

CCC konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Baťa, Stival, Forsize a další.

Kolik je v zemi CCC obchodů?

V České republice působí CCC prostřednictvím více než 20 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně-střed, Mostě, Starém Městě a Jihlavě.

Kde najdu nejnovější katalog CCC?

Zákazníci mohou v CCC využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje společnost CCC jejich vrácení a výměnu. CCC prodává obuv předních značek na trhu. Jako členové klubu CCC mají zákazníci přístup k exkluzivním výhodám.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v CCC

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v CCC

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně CCC a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.