logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od CCC

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CCC

CCC je polský řetězec obchodů zaměřený na prodej obuvi a módních doplňků. Sídlo společnosti CCC, která se na trhu pohybuje již dlouho, se nachází v Polkowicích v Polsku. CCC má silné zastoupení v České republice i v dalších evropských zemích.

Často kladené otázky o CCC

Co je CCC?
close

Společnost CCC byla založena v roce 1999 v Polsku Dariuszem Milekem. Od svých počátků se CCC specializuje na výrobu a prodej obuvi. V roce 2011 otevřela společnost CCC velké logistické centrum ve zvláštní hospodářské zóně Legnica v Polkowicích. V následujících letech společnost prošla silným procesem expanze a etablovala se v dalších zemích regionu.

V České republice se CCC usadila v roce 2000 a od té doby se stala obchodem s vysokým renomé na českém trhu.

Jaké značky najdete v CCC?
close

CCC prodává výrobky známých značek, jako jsou Adidas, Vans, New Balance, Lasocki, Gino Rossi, Jenny Fairy, Badura, Sprandi, DeeZee, Quazi, Puma, Reebok, Skechers, Converse, Aldo, Tagoshi, Remonte, Champion, Pikolinos, Mexx, Under Armour, Big Star, Hummel a další.

Jak ušetřit v CCC?
close

Ušetřit peníze u CCC je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Vstupem do klubu CCC mohou zákazníci využívat skvělé výhody a slevy na každý nákup. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti CCC. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním CCC na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CCC v zemi?
close

CCC konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Baťa, Stival, Forsize a další.

V kolik hodin otevírá CCC své dveře?
close

Prodejny CCC jsou otevřeny od pondělí do soboty od 9 do 21 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací dobu podle své polohy.

Kolik je v zemi CCC obchodů?
close

V České republice působí CCC prostřednictvím více než 20 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně-střed, Mostě, Starém Městě a Jihlavě.

Mohu nakupovat v CCC online?
close

CCC má také exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě CCC najdou zákazníci široký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog CCC?
close

Zákazníci mohou v CCC využívat velkých výhod, protože nakupují online a výrobky dostávají až domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje společnost CCC jejich vrácení a výměnu. CCC prodává obuv předních značek na trhu. Jako členové klubu CCC mají zákazníci přístup k exkluzivním výhodám.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CCC?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.