logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorDESIGUAL
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DESIGUAL

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DESIGUAL

Desigual je španělská značka oblečení známá svými patchworkovými vzory a intenzivními potisky. Společnost sídlí v Barceloně a působí ve více než 100 zemích prostřednictvím 500 vlastních prodejen, 2000 multibrandových prostor a 2500 rohových koncesí v obchodních domech. Prodává oblečení, doplňky a obuv prostřednictvím svých fyzických i internetových obchodů.

Často kladené otázky o DESIGUAL

Co je DESIGUAL?
close

Společnost Desigual založil Thomas Meyer ve Španělsku v roce 1984. Meyer, původem Švýcar, si představoval svět, kde se lidé oblékají jinak. Začal s bundou vyrobenou ze zbytků džínů, která se nyní vyvinula v charakteristický patchworkový styl Desigual.

První obchod Desigual byl otevřen v zálivu na Ibize v roce 1986. V roce 2006 byl otevřen první obchod mimo Španělsko a dnes má Desigual více než 500 obchodů po celém světě. V České republice najdete pobočky Desigual v Praze, Olomouci, Plzni, Ostravě a Hatích.

Jaké značky najdete v DESIGUAL?
close

Desigual navrhuje a vyrábí své vlastní výrobky. Spolupracuje s významnými návrháři a osobnostmi, jako je například Christian Lacroix, a přináší tak na trh jedinečné kolekce.

Jak ušetřit v DESIGUAL?
close

U Desigual můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete navštívit jejich webové stránky a najít úžasné nabídky v sekci Outlet nebo se přihlásit k odběru jejich newsletteru, abyste byli informováni o jejich nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DESIGUAL v zemi?
close

Hlavními konkurenty společnosti Desigual v České republice jsou Massimo Dutti, Zara, H&M, Tommy Hilfiger, Primark a Stradivarius.

V kolik hodin otevírá DESIGUAL své dveře?
close

Většina prodejen Desigual má otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hodin. V některých lokalitách se může otevírací doba lišit. Většina prodejen Desigual má otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hodin. V některých lokalitách se může otevírací doba lišit.

Kolik je v zemi DESIGUAL obchodů?
close

V České republice se nachází osm prodejen Desigual. Většina prodejen se nachází v Praze, ale obchody najdete i v jiných městech. Více informací naleznete na webových stránkách https://www.dsgl.cz/.

Mohu nakupovat v DESIGUAL online?
close

Nakupování online u Desigual je velmi snadné. Navštivte jejich webové stránky a najdete zde všechny jejich produkty, podrobné informace a exkluzivní nabídky. Společnost nabízí doručovací služby a možnost Klikni a vyzvedni.

Kde najdu nejnovější katalog DESIGUAL?
close

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u Desigual, je získat jejich kartu Amig@ Card. Jako držitel karty získáte skvělé slevy, speciální nabídky, narozeninové slevy a krásné dárky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DESIGUAL?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.