logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSIKO KOUPELNY
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od SIKO KOUPELNY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SIKO KOUPELNY

Siko Koupelny je česká společnost zaměřená na prodej vybavení koupelen, kuchyní a domácích potřeb. Společnost Siko Koupelny, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Praze v České republice.

Často kladené otázky o SIKO KOUPELNY

Jak ušetřit v SIKO KOUPELNY?

Ušetřit peníze u společnosti Siko Koupelny je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Siko Koupelny. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Siko Koupelny na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SIKO KOUPELNY?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je SIKO KOUPELNY?

Společnost Siko Koupelny byla založena v roce 1991 v České republice. Od svých počátků si společnost Siko Koupelny kladla za cíl nabízet svým zákazníkům širokou škálu vysoce kvalitního vybavení koupelen a kuchyní, přičemž dbala na všechny detaily od toho, aby nabízela propracovaný design, myšlený tak, aby vytvářel skvělé prostředí. V následujících letech prošla společnost Siko Koupelny silným procesem obchodní expanze s doplněním velkého množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice.

V kolik hodin otevírá SIKO KOUPELNY své dveře?

Prodejny Siko Koupelny jsou otevřeny od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Mohu nakupovat v SIKO KOUPELNY online?

Společnost Siko Koupelny má exkluzivní internetový obchod. V internetovém obchodě Siko Koupelny se nachází sekce "Akce", kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny.

Jaké značky najdete v SIKO KOUPELNY?

Siko Koupelny prodává výrobky známých značek, jako jsou Kaldewei, Duravit, Villeroy & Boch, Roca, Grohe, Hansgrohe, Ideal Standard, Opus, Keramag a mnoho dalších.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SIKO KOUPELNY v zemi?

Siko Koupelny konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Koupelny Ptáček, Koupelny Kocour, Koupelny Sanita a další.

Kolik je v zemi SIKO KOUPELNY obchodů?

Společnost Siko Koupelny působí v České republice prostřednictvím více než 60 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Ostravě a Opatovicích.

Kde najdu nejnovější katalog SIKO KOUPELNY?

Zákazníci mohou u společnosti Siko Koupelny využívat velké výhody, protože mohou nakupovat online a dostávat své výrobky domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje společnost Siko Koupelny vrácení a výměnu zboží. Zákazníci mohou sledovat svou objednávku v internetovém obchodě společnosti Siko Koupelny.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.