logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorBRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY

Bruda je česká společnost zaměřená na výrobu a prodej pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek. Sídlo společnosti Bruda s dlouholetou historií na trhu se nachází v Praze v České republice.

Často kladené otázky o BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY

Co je BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY?
close

Společnost Bruda byla založena v roce 1992 v České republice společníky Pavlem Růžičkou a Pavlem Foutbíkem. Od svých počátků si společnost Bruda kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům kvalitní a odolné pracovní oděvy a doplňky. V následujících letech prošla společnost Bruda silnou obchodní expanzí, která se projevila rozšířením nabídky o velké množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice. V současné době je Bruda sítí prodejen s pracovními oděvy s vysokým renomé na českém trhu.

Jaké značky najdete v BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY?
close

Bruda prodává výrobky pod vlastní značkou i od známých značek, jako jsou Libovolný, Cerva, Malfini a mnoho dalších.

Jak ušetřit v BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY?
close

Ušetřit peníze v obchodě Bruda je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních stránkách. Na stránkách internetového obchodu Bruda najdou zákazníci velký výběr produktů za akční ceny. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce na Bruda. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním webu Bruda na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY v zemi?
close

Bruda konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou Septa, Canis, Flopp a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY své dveře?
close

Prodejny Bruda jsou otevřeny od pondělí do soboty od 8 do 19 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Kolik je v zemi BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY obchodů?
close

Bruda působí v České republice mimo jiné prostřednictvím prodejen v Praze.

Mohu nakupovat v BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY online?
close

Bruda má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit si výrobky a obdržet je domů.

Kde najdu nejnovější katalog BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY?
close

Zákazníci mohou u společnosti Bruda využívat skvělé výhody, když nakupují online a nechají si výrobky doručit až domů. 11 Společnost Bruda nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní pracovní oděvy a doplňky. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje společnost Bruda jejich vrácení a výměnu. Kromě toho mohou zákazníci na oficiálních stránkách společnosti Bruda najít průvodce velikostí. Bruda má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v BRUDRA - PRACOVNÍ ODĚVY?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.