logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorNEXT

Získejte nejnovější nabídky od NEXT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy NEXT

Next je britský nadnárodní maloobchodní prodejce oděvů, obuvi a domácích potřeb se sídlem v Enderby v Anglii. Má přibližně 700 prodejen, z toho 500 ve Spojeném království a 200 v Evropě, Asii a na Středním východě.

Často kladené otázky o NEXT

Jak ušetřit v NEXT?

Pokud chcete ušetřit, můžete navštívit webové stránky Next a prohlédnout si sekci Výprodej. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Next, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v NEXT?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je NEXT?

Společnost založil Joseph Hepworth v Leedsu v roce 1864 jako krejčovství pod názvem Joseph Hepworth & Son. Hepworth společnost rychle rozšiřoval a stal se průkopníkem rozvoje obchodních řetězců ve Velké Británii.

V roce 1981 společnost koupila maloobchodní prodejnu dámské konfekce Kendall & Sons. Záměrem bylo přebudovat prodejny Kendall na síť obchodů s dámskou módou a doplnit tak řetězec Hepworth jako síť obchodů s pánskou módou.

V kolik hodin otevírá NEXT své dveře?

Next má otevřeno od pondělí do pátku. Od 9:00 do 17:30.

Mohu nakupovat v NEXT online?

Na internetových stránkách společnosti Next najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru jejího newsletteru. Na webových stránkách jsou k dispozici informace o vrácení zboží i informace o doručení.

Jaké značky najdete v NEXT?

Next komercializoval vysoce kvalitní značky, jako jsou Adidas, Lipsy, Baker, Nike, Boden, Banana Republic, Little Bird, Fatface a mnoho dalších značek.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti NEXT v zemi?

Mango, Zara, Forever 21, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Benetton, Belga Meubelen, Belgica Meubelen, Zara Home, Ikea, JYSK, Leen Bakker, Casa, Zelfmouwmark, X2O, Crack, Kvik, Kwantum, YGO a Čggo jsou některé ze značek, které najdete mezi konkurenty společnosti Next.

Kolik je v zemi NEXT obchodů?

Next má přibližně 700 prodejen, z toho 500 ve Velké Británii a 200 v Evropě, Asii a na Středním východě.

Kde najdu nejnovější katalog NEXT?

Pokud chcete u společnosti Next získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích internetových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost Next můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v NEXT

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v NEXT

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně NEXT a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.