logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od O2

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy O2

O2 je český telefonní operátor. Společnost O2 má dlouholetou historii na trhu a její sídlo se nachází v pražské Michli.

Často kladené otázky o O2

Co je O2?
close

Společnost O2 byla v České republice založena v roce 2006 pod názvem SPT Telecom. Od svého počátku si společnost O2 klade za cíl poskytovat svým zákazníkům co nejkvalitnější a nejefektivnější telefonní a telekomunikační služby. V následujících letech prošla společnost O2 výraznou expanzí svého podnikání rozšířením nabídky služeb, které poskytuje svým zákazníkům. Během krátké doby se O2 stala lídrem na českém trhu v poskytování telekomunikačních služeb.

Jaké značky najdete v O2?
close

Společnost O2 je známým českým telekomunikačním operátorem, a proto nabízí služby pod vlastní značkou. O2 prodává produkty známých značek, jako jsou Realme, iPhone, Vivo, Motorola, Samsung, Xiaomi, OnePlus, Odoné, Alcatel, Oppo, Nothing, Nokia, BlindShell, Caterpillar, Aligátor a mnoho dalších. Také prodává produkty pod vlastní značkou O2.

Jak ušetřit v O2?
close

Ušetřit peníze u společnosti O2 je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Zákazníci se mohou u O2 zaregistrovat k předplaceným tarifům a ušetřit tak peníze. Na stránkách Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti O2. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti O2 na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších slevách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti O2 v zemi?
close

O2 v České republice konkuruje dalším obchodním řetězcům, jako jsou například T-Mobile, Vodafone, Skylink a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá O2 své dveře?
close

Prodejny O2 jsou otevřeny od pondělí do pátku od 9 do 19 hodin, v sobotu a v neděli od 9 do 17 hodin. Některé prodejny mohou otevírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi O2 obchodů?
close

Společnost O2 působí v České republice prostřednictvím více než 100 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Otrokovicích, Klatovech, Petrské či v Břeclavi.

Mohu nakupovat v O2 online?
close

O2 má také exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, nakoupit produkty a obdržet je až domů.

Kde najdu nejnovější katalog O2?
close

Zákazníci mohou u společnosti O2 využívat skvělé výhody, když nakupují online a dostávají své výrobky domů. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňuje společnost O2 jejich vrácení a výměnu. Společnost O2 má specializovanou technickou podporu a servis. Společnost O2 nabízí telefonní tarify na míru. O2 má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v O2?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.