logo

Získejte nejnovější nabídky od SAPHO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SAPHO

SAPHO je česká společnost specializující se na koupelnové výrobky. V regionu má přibližně 100 prodejen. Sídlo společnosti SAPHO se v současné době nachází v Líbeznicích.

Často kladené otázky o SAPHO

Jak ušetřit v SAPHO?

Zákazníci mohou u společnosti SAPHO ušetřit více způsobů. Společnost SAPHO neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti SAPHO, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SAPHO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je SAPHO?

Společnost SAPHO byla původně založena jako rodinný podnik v České republice. Síť maloobchodních prodejen se sanitárním vybavením se postupně transformovala na distribuční velkoobchodní společnost s výhradně českým kapitálem. Dnes SAPHO provozuje vlastní koupelnová studia, 3 výrobní závody a 4 distribuční sklady.

V kolik hodin otevírá SAPHO své dveře?

Některá prodejní místa společnosti SAPHO jsou k dispozici od pondělí do neděle, otevírací doba je od 8 do 20 hodin s výjimkou sobot a nedělí, kdy jsou prodejny zavřené.

Mohu nakupovat v SAPHO online?

Prohlédněte si webové stránky společnosti SAPHO a vytvořte si vlastní účet v jejím internetovém obchodě. Pomocí účtu se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku a také kontrolovat historii svých nákupů.

Jaké značky najdete v SAPHO?

SAPHO prodává a distribuuje vlastní řadu výrobků, které společnost navrhuje ve vlastním designovém centru, a také vybraný sortiment pocházející od 150 výrobců.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SAPHO v zemi?

SAPHO většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, kterým SAPHO konkuruje, patří například koupelny SEN, LAUFEN, UBC, Koupelny a kuchyně Siko a Aquatech Group.

Kolik je v zemi SAPHO obchodů?

V České republice má SAPHO v současné době 216 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Ostravě, Brně, Mostě a Olomouci.

Kde najdu nejnovější katalog SAPHO?

Zákazníci obchodu SAPHO mohou využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů od společnosti SAPHO a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, kdo obdrží nejnovější akční nabídky obchodu SAPHO doručené přímo do své e-mailové schránky.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v SAPHO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v SAPHO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Nástroje a materiály? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 19 Nástroje a materiály obchodů v Czech Republic včetně SAPHO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.