logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorCELIO

Získejte nejnovější nabídky od CELIO

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CELIO

celio je prodejce pánského oblečení. Značka nabízí krásné, jednoduché, pohodlné a cenově dostupné oblečení, které je ideální pro každodenní život.

Často kladené otázky o CELIO

Jak ušetřit v CELIO?

U společnosti celio lze ušetřit mnoho peněz. Na jejích webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku My Deal 365, kde najdete nejnovější katalogy celio, abyste mohli využívat nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CELIO?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je CELIO?

Společnost celio má více než 40 let zkušeností na trhu.

V kolik hodin otevírá CELIO své dveře?

celio otevírá své dveře každý den od 9:00 do 21:00.

Mohu nakupovat v CELIO online?

Na webových stránkách společnosti celio najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru. Na webových stránkách je k dispozici průvodce velikostí pro případ, že byste měli pochybnosti o své velikosti, a informace o dodání.

Jaké značky najdete v CELIO?

Společnost celio navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen s použitím nejvyšších standardů a kvalitních materiálů.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CELIO v zemi?

V rámci konkurence společnosti celio najdete značky Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi´s, Gap, Benetton a mnoho dalších.

Kolik je v zemi CELIO obchodů?

celio má v České republice 5 prodejen.

Kde najdu nejnovější katalog CELIO?

Pokud chcete u společnosti celio získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte bezplatný obsah i exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Společnost celio můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupony.

Získejte nejlepší nabídky a ušetřete velké částky v CELIO

Nejlepší nabídky, které můžete ušetřit v CELIO

Hledáte způsoby, jak ušetřit peníze v místním obchodě Móda? Jste na správném místě!

Sleva 365 vám poskytuje přístup k více než 44 Móda obchodů v Czech Republic včetně CELIO a mnoha dalších.

Vyhledávání nabídek
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.