logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od EFEKT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy EFEKT

Efekt je česká společnost zaměřená na velkoobchodní distribuci čisticích prostředků pro domácnost. Společnost Efekt, která má dlouholetou historii na trhu, sídlí v Těrlicku v České republice.

Často kladené otázky o EFEKT

Co je EFEKT?
close

Společnost Efekt byla založena v roce 2012 v České republice. Od svých počátků si společnost Efekt klade za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment vysoce kvalitních čisticích prostředků. V následujících letech společnost Efekt prošla silným procesem obchodní expanze s přidáním velkého množství výrobků a otevřením prodejen po celé České republice. Efekt je obchod s vysokou reputací na českém trhu díky kvalitě svých výrobků.

Jaké značky najdete v EFEKT?
close

Efekt prodává výrobky známých značek, jako jsou Pril, Perwoll, Comfort, Fairy, Cillit Bang, Domestos, Savo, Lenor, Dettol a mnoho dalších.

Jak ušetřit v EFEKT?
close

Ušetřit peníze u společnosti Efekt je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Efekt vydává každý týden katalogy a brožury, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Efekt. Vzhledem k tomu, že se jedná o velkoobchod, mohou zákazníci u společnosti Efekt najít vždy tu nejlepší cenu.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti EFEKT v zemi?
close

Efekt konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Teta, Rossmann, DM a další.

V kolik hodin otevírá EFEKT své dveře?
close

Prodejny Efekt jsou otevřeny od pondělí do pátku od 9 do 19 hodin a v sobotu od 9 do 18 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi EFEKT obchodů?
close

V České republice působí společnost Efekt prostřednictvím tří prodejen, které se nacházejí v Brně, Praze a Ostravě.

Mohu nakupovat v EFEKT online?
close

Společnost Efekt nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit jeho kamenné prodejny a seznámit se se všemi jeho výrobky.

Kde najdu nejnovější katalog EFEKT?
close

Zákazníci mohou u společnosti Efekt využívat velké výhody při nákupu jejího širokého sortimentu čisticích prostředků od předních značek na trhu. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje společnost Efekt jejich vrácení a výměnu. Společnost Efekt často vyhlašuje loterie pro své zákazníky, kteří mohou vyhrát slevy. Zákazníci mohou nakupovat po telefonu. Efekt má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v EFEKT?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.