logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od DERMACOL

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy DERMACOL

Dermacol je česká společnost, která se specializuje na výrobu produktů péče o tělo a make-upu. V současné době provozuje přibližně 10 prodejních míst po celé republice.

Často kladené otázky o DERMACOL

Jak ušetřit v DERMACOL?

Zákazníci mohou se značkou Dermacol ušetřit peníze mnoha způsoby. Společnost Dermacol neustále dbá na to, aby zákazníci byli s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti Dermacol, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Kromě toho obchod nabízí také 2+1 ZDARMA na vybrané zboží.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v DERMACOL?

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

Co je DERMACOL?

Značka Dermacol vznikla původně v České republice před více než 30 lety. Během následujících let se společnosti Dermacol podařilo úspěšně růst a expandovat jak v České republice, tak i mimo ni. Dnes Dermacol zdokonaluje pleť a pečuje o krásu žen již více než půl století.

V kolik hodin otevírá DERMACOL své dveře?

Některé pobočky společnosti Dermacol jsou k dispozici od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin.

Mohu nakupovat v DERMACOL online?

Prohlédněte si webové stránky společnosti Dermacol a vytvořte si vlastní účet v jejím internetovém obchodě. Pomocí účtu se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku a také dostávat upomínky ke zvláštním příležitostem nebo kontrolovat historii svých nákupů. Registrovaní uživatelé mohou získat přístup k dopravním službám zdarma při nákupu nad 700 Kč.

Jaké značky najdete v DERMACOL?

Společnost Dermacol navrhuje, prodává a vyrábí vlastní značkové výrobky pod značkou Dermacol

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti DERMACOL v zemi?

Dermacol většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, kterým Dermacol konkuruje, patří například Lush, MANUFAKTURA, Dedra, Ziaja, AHAVA a Lush Palladium.

Kolik je v zemi DERMACOL obchodů?

V České republice má Dermacol v současné době 10 prodejních míst, která se nacházejí v Praze, Ostravě či Brně. Na Slovensku jsou například v Žilině a Košicích.

Kde najdu nejnovější katalog DERMACOL?

Zákazníci Dermacolu mohou v obchodě využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit do mailing listu Dermacol a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a novinky. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky Dermacol doručeny přímo do vaší e-mailové schránky. Navíc nezapomeňte, že se můžete také připojit ke klubu krásy Dermacol a získat exkluzivní klubové ceny a slevové kódy.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.