logo
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od FIELDMANN

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy FIELDMANN

Fieldmann je český výrobce a prodejce zahradního nářadí a vybavení. Společnost sídlí v Říčanech a působí na území České republiky, Maďarska, Slovenska a Polska. Prostřednictvím svého showroomu a autorizovaných prodejců prodává široký sortiment výrobků pro dům a zahradu.

Často kladené otázky o FIELDMANN

Co je FIELDMANN?
close

Společnost Fieldmann byla založena v roce 2011. Od svého vzniku se společnost velmi rozrostla. V průběhu let společnost Fieldmann rozšířila své působení po celé Evropě, začlenila další prodejny a rozšířila sortiment výrobků a značek. Dnes společnost Fieldamnn provozuje sklad v České republice a dodává své výrobky do mnoha maloobchodních prodejen.

Jaké značky najdete v FIELDMANN?
close

Společnost Fieldmann navrhuje, vyrábí a prodává výrobky pod vlastní značkou. Všechny výrobky jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby uspokojily uživatele: zjednodušují úkoly, šetří čas, jsou uživatelsky přívětivé a moderní a zajišťují pohodlí, ať už se používají na zahradě, v domácnosti nebo v dílně.

Jak ušetřit v FIELDMANN?
close

U společnosti Fieldmann můžete ušetřit, pokud využijete její sezónní nabídky. Navštivte jejich webové stránky, kde najdete jejich nejnovější katalogy a akce.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti FIELDMANN v zemi?
close

Společnost Fieldmann konkuruje v České republice dalším kutilským a železářským značkám, jako jsou Mountfield, Dům Barev, DEK, Senesi a Starkl.

V kolik hodin otevírá FIELDMANN své dveře?
close

Fieldmann má otevřeno od pondělí do pátku. Otevírají v 8:30 a zavírají v 17:00. Otevírací doba se může změnit o státních svátcích, jako je Štědrý den, Nový rok a Svátek práce.

Kolik je v zemi FIELDMANN obchodů?
close

Společnost Fieldmann provozuje showroom, který se nachází v Říčanech u Prahy. Více informací získáte na https://www.fieldmann.com/contact.

Mohu nakupovat v FIELDMANN online?
close

Společnost Fieldmann prodává výrobky výhradně prostřednictvím svých kamenných prodejen a autorizovaných prodejců. Můžete však navštívit jejich webové stránky, kde se dozvíte více o jejich produktech, prohlédnete si nejnovější katalogy a dozvíte se více o společnosti.

Kde najdu nejnovější katalog FIELDMANN?
close

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Fieldmann, je vytvořit si účet na jejich webových stránkách. Můžete je také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v FIELDMANN?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.