logo
homeIcon
  1. separatorMóda
  2. separatorCALZEDONIA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od CALZEDONIA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CALZEDONIA

Calzedonia je italská módní značka, která se specializuje na punčochové zboží, spodní prádlo a plavky. Společnost má své sídlo v italské Veroně a působí po celém světě, kde zákazníkům nabízí více než 4000 prodejen v 50 zemích světa.

Často kladené otázky o CALZEDONIA

Co je CALZEDONIA?
close

Společnost založil Sandro Veronesi v roce 1986 v Itálii. Brzy společnost proslavila vysoká kvalita jejích výrobků a inovativní design. V průběhu 90. let 20. století Calzedonia stále expandovala a kromě prodejen po Itálii začala otevírat i prodejny v zahraničí.

Dnes je Calzedonia světovou značku s více než 4000 prodejnami v 55 zemích světa. Prodejny najdeme v Česku jak v Praze, tak v Jihomoravském, Jihočeském, Královéhradeckém, Moravskoslezském, Olomouckém, Pardubickém, Plzeňském, Zlínském a Ústeckém kraji.

Jaké značky najdete v CALZEDONIA?
close

Calzedonia navrhuje a vyrábí produkty pod svou vlastní značkou. Společnost dbá o svůj závazek býti udržitelnou a používá eco-friendly materiály, které snižují množství odpadu vytvářeného při výrobě a prodeji.

Jak ušetřit v CALZEDONIA?
close

Existuje řada způsobů, jak u Calzedonia ušetřit. Webové stránky společnost informují zákazníky o sezónních slevách, jako např. 4+1 u vybraných výrobků. Můžete také využít bezplatného doručení na vybraných objednávkách a možnosti odběru newsletteru, ve kterém se dozvíte to nejnovější.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CALZEDONIA v zemi?
close

V České republice jsou hlavními konkurenty firmy Calzedonia společnosti H&M, Victoria's Secret, Lindex a Reserved.

V kolik hodin otevírá CALZEDONIA své dveře?
close

Většina poboček Calzedonia má otevřeno od 9:00 do 21:00. Otevírací doba se může lišit prodejnu od prodejny.

Kolik je v zemi CALZEDONIA obchodů?
close

V Česku je otevřeno 25 prodejen Calzedonia. Pro nalezení té nejbližší k vašemu bydlišti můžete využít tento odkaz: https://www.calzedonia.com/cz/prodejny/vsechny/

Mohu nakupovat v CALZEDONIA online?
close

Nakupujte u Calzedonia online a využijte ty nejvýhodnější nabídky, Click and Collect a bezplatné doručení na vybrané objednávky.

Kde najdu nejnovější katalog CALZEDONIA?
close

Nejlepší způsob, jak si zajistit exkluzivní výhody u společnosti Calzedonia je přihlášení se k věrnostnímu programu Calzedonia. Můžete sbírat body, které později lze vyměnit za produkty či slevy, získat bezplatné doručení, získat pravidelný přísun vánočních přání atd.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CALZEDONIA?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.