logo
homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorRI OKNA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od RI OKNA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy RI OKNA

Ri Okna je česká společnost zaměřená na výrobu a prodej oken, dveří a stavebních materiálů. Sídlo společnosti Ri Okna s dlouholetou historií na trhu se nachází v Bakově nad Jizerou v České republice.

Často kladené otázky o RI OKNA

Co je RI OKNA?
close

Společnost Ri Okna byla založena v roce 1994 otevřením své první prodejny. Od svých počátků si společnost Ri Okna kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům dveře, okna a stavební materiály nejvyšší kvality a trvanlivosti. V následujících letech zažila společnost Ri Okna silný proces obchodní expanze s přidáním velkého množství výrobků a otevřením nových prodejen. Dnes je Ri Okna referencí ve stavebnictví na českém trhu.

Jaké značky najdete v RI OKNA?
close

Ri Okna je známým výrobcem dveří a oken, a proto prodává výrobky pod svou vlastní značkou.

Jak ušetřit v RI OKNA?
close

Ušetřit peníze u Ri Okna je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Ri Okna často vydává katalogy a prospekty, kde zákazníci najdou velký výběr výrobků za zvýhodněné ceny. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce Ri Okna. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Ri Okna na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti RI OKNA v zemi?
close

Ri Okna konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Oknostyl, Pramos, Veka a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá RI OKNA své dveře?
close

Prodejny Ri Okna jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8.30 do 12 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi RI OKNA obchodů?
close

Ri Okna působí v České republice mimo jiné prostřednictvím prodejen v Brně-střed, Varnsdorfu, Oslavanech.

Mohu nakupovat v RI OKNA online?
close

Ri Okna nemá v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit některou z jejích kamenných prodejen a objevit všechny její výrobky.

Kde najdu nejnovější katalog RI OKNA?
close

Zákazníci mohou u společnosti Ri Okna využívat velké výhody při nákupu jejích vysoce kvalitních výrobků. Společnost Ri Okna disponuje odborným týmem prodejců a techniků, kteří jsou připraveni svým zákazníkům poradit. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňuje Ri Okna jejich vrácení a výměnu. Ri Okna má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v RI OKNA?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.