logo
homeIcon
  1. separatorOstatní
  2. separatorKNIHY DOBROVSKÝ
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od KNIHY DOBROVSKÝ

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KNIHY DOBROVSKÝ

Knihy Dobrovský je český knihkupecký řetězec, který v současné době provozuje více než 35 poboček v České republice.

Často kladené otázky o KNIHY DOBROVSKÝ

Co je KNIHY DOBROVSKÝ?
close

Historie společnosti se začala psát v roce 1990, kdy Knihy Dobrovský otevřely stůl na Pankráci a začaly prodávat první knihy. Brzy poté Knihy Dobrovský otevřely první prodejnu v Modřanech. Od té doby se prodejna dokázala s velkým úspěchem rozrůstat po celé republice a otevřít několik poboček.

Jaké značky najdete v KNIHY DOBROVSKÝ?
close

Knihy Dobrovský prodávají a distribuují velký výběr značkových produktů, mezi které patří například Play-Doh, Pokemon TCG, LEGO, ALBI, MINDOK, ADC Blackfire, Dino Toys, Koh-i-noor, STABLE a Pilot a mnoho dalších.

Jak ušetřit v KNIHY DOBROVSKÝ?
close

Zákazníci mohou s Knihy Dobrovský ušetřit hned několika způsoby. Knihy Dobrovský neustále dbají na to, aby byli zákazníci s jejich akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky Knihy Dobrovský, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky. Navíc můžete zkusit vstoupit do Klubu Knihy Dobrovský a začít sbírat za každý nákup v kamenném obchodě nebo e-shopu body, které budete moci vyměnit za poukázky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KNIHY DOBROVSKÝ v zemi?
close

Knihy Dobrovský většinou konkurují jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, kterým Knihy Dobrovský konkurují, patří například Shakespeare a Synové, knihkupectví Academia, Book Therapy, knihkupectví Luxor nebo Knihkupectví Ostrov.

V kolik hodin otevírá KNIHY DOBROVSKÝ své dveře?
close

Některá prodejní místa Knihy Dobrovský jsou k dispozici od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin.

Kolik je v zemi KNIHY DOBROVSKÝ obchodů?
close

V České republice má Knihy Dobrovský v současné době 44 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Brně, Ostravě, Jihlavě, Opavě, Tachově a Olomouci.

Mohu nakupovat v KNIHY DOBROVSKÝ online?
close

Prohlédněte si webové stránky Knihy Dobrovský a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku a také sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty. Nezapomeňte také, že internetový obchod nabízí také dopravu zdarma při objednávce nad 899 Kč.

Kde najdu nejnovější katalog KNIHY DOBROVSKÝ?
close


Zákazníci Knihy Dobrovský mohou u tohoto obchodu využít mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit do mailing listu Knihy Dobrovský a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a novinky. Buďte první, komu budou nejnovější akční nabídky Knihy Dobrovský doručeny přímo do vaší e-mailové schránk

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KNIHY DOBROVSKÝ?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.