logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorFAMILY MARKET
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od FAMILY MARKET

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy FAMILY MARKET

Family Market je jedinečná logistická a prodejní síť mražených potravin v České republice s celorepublikovou působností, zaměřená na finální prodej do domácností. Společnost klade velký důraz na kvalitu svých výrobků.

Často kladené otázky o FAMILY MARKET

Co je FAMILY MARKET?
close

S více než třicetiletou zkušeností zažil Family Market jak raketový růst prodeje, tak i složitější období.

V současné době společnost mění svůj obchodní model, aby se vám přiblížila. Výrazně investovala do obnovy vozového parku, technologií a infrastruktury, stejně jako do svých zaměstnanců a jejich rozvoje.

Jaké značky najdete v FAMILY MARKET?
close

Společnost Family Market navrhuje, vyrábí a prodává výrobky své značky. Každý jejich výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních surovin.

Jak ušetřit v FAMILY MARKET?
close

V obchodě Family Market můžete ušetřit mnoha způsoby. Můžete například procházet sekci Akce na jejích webových stránkách, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Family Market, abyste mohli využít nejlepší propagační akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti FAMILY MARKET v zemi?
close

Mezi konkurenty společnosti Family Market patří společnosti Billa, Ratio, Albert a Tesco.

V kolik hodin otevírá FAMILY MARKET své dveře?
close

Family Market má otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do 15:00 hodin.

Kolik je v zemi FAMILY MARKET obchodů?
close

Family Market má hlavní prodejnu v Hradci Králové.

Mohu nakupovat v FAMILY MARKET online?
close

Na webových stránkách Family Marketu najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale pokud se přihlásíte k odběru jeho newsletteru, budete dostávat i nejnovější slevy a informace. Navíc zde najdete rady pro případ, že byste je potřebovali, a také recepty.

Kde najdu nejnovější katalog FAMILY MARKET?
close

Pokud chcete u Family Marketu získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru jeho webových stránek. Tím získáte bezplatný obsah a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Family Market můžete také sledovat na Facebooku a Instagramu, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v FAMILY MARKET?
close

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA
arrowDown

Copyright © 2024 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.