REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od TEDI

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti TEDI

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy TEDI

TEDi je německý diskontní řetězec. Společnost provozuje více než 2 600 poboček v celém regionu a zaměstnává přes 20 000 lidí. Sídlo společnosti TEDi se nachází v německém Dortmundu.

Často kladené otázky o TEDI

Co je TEDI?
Open

První prodejna TEDi byla poprvé otevřena v Dortmundu v roce 2004. Název společnosti pochází z anglického Top Euro Discount. V následujících letech začala společnost TEDi expandovat do celého regionu a v roce 2020 se dostala do zemí, jako je Česká republika. Dnes TEDi patří do skupiny Tengelmann, do které patří také síť prodejen KiK.

Jaké značky najdete v TEDI?
Open

Společnost TEDi prodává a distribuuje výrobky pod svými vlastními značkami i další značkové výrobky.

Jak ušetřit v TEDI?
Open

Zákazníci mohou u společnosti TEDi ušetřit více způsobů. Společnost TEDi neustále dbá na to, aby byli zákazníci s jejími akcemi spokojeni. Můžete se podívat na aktuální týdenní nabídky společnosti TEDi, které jsou k dispozici na jejich webových stránkách, a najít tak pro vás jejich nejlepší ceny a výprodejové nabídky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti TEDI v zemi?
Open

TEDi většinou konkuruje jiným podobným obchodům a společnostem působícím také v České republice. Mezi společnosti, se kterými TEDi soupeří, patří například U Rotta, AROK shop, Bauhaus, V. J. Rousek nebo bauMax.

V kolik hodin otevírá TEDI své dveře?
Open

Některé pobočky TEDi jsou k dispozici od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin.

Kolik je v zemi TEDI obchodů?
Open

V České republice má TEDi v současné době 23 prodejních míst, která se nacházejí mimo jiné v Praze, Pardubicích, Teplicích a Brně.

Mohu nakupovat v TEDI online?
Open

Prohlédněte si webové stránky TEDi a vytvořte si vlastní účet v jejich internetovém obchodě. Se svým účtem se můžete zaregistrovat a začít přidávat zboží do nákupního košíku, stejně jako sledovat své objednávky a vybírat své oblíbené produkty. Kromě toho obchod nabízí také možnost doručení.

Kde najdu nejnovější katalog TEDI?
Open

Zákazníci TEDi mohou v tomto obchodě využívat mnoho exkluzivních výhod. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů TEDi a nenechat si ujít jejich skvělé nabídky a nejnovější zprávy. Buďte první, kdo obdrží nejnovější akční nabídky TEDi doručené přímo do své e-mailové schránky.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v TEDI?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.