REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od SKYLINK

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti SKYLINK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy SKYLINK

Skylink je česká a slovenská společnost zaměřená na poskytování satelitní televize a internetových služeb. Sídlo Skylinku s dlouholetou historií na trhu se nachází v Praze.

Často kladené otázky o SKYLINK

Co je SKYLINK?
Open

Skylink was founded in 2007 in the Czech Republic. Since its beginnings, Skylink has had the goal of providing its customers with high quality and high definition digital television services, being one of the pioneers in the market offering this service in the Czech Republic. In the following years, Skylink underwent a strong expansion process of its business by providing services throughout the Czech territory. As a result, Skylink became a company with a high reputation in the Czech market.

Jaké značky najdete v SKYLINK?
Open

Skylink je známým poskytovatelem satelitní televize a internetu, a proto prodává produkty pod vlastní značkou.

Jak ušetřit v SKYLINK?
Open

Ušetřit peníze u Skylinku je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jeho oficiálních internetových stránkách. Na Sleva 365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Skylink. Kromě toho Skylink často spouští speciální akce na sezónní televizní a internetové služby. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Skylinku na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti SKYLINK v zemi?
Open

Skylink v České republice konkuruje dalším společnostem, jako jsou Antény, Kuki, SFF Czech a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá SKYLINK své dveře?
Open

Prodejna Skylink v České republice je otevřena od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin, v sobotu a v neděli od 8 do 18 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle místa, kde se nacházejí.

Kolik je v zemi SKYLINK obchodů?
Open

Skylink působí v České republice a prodává své služby prostřednictvím svého exkluzivního zákaznického centra, které se nachází v Praze.

Mohu nakupovat v SKYLINK online?
Open

Skylink má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit si výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě Skylink mohou zákazníci najít velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog SKYLINK?
Open

Zákazníci mohou u Skylinku využívat velkých výhod při sjednávání služeb satelitní televize ve vysoké kvalitě a vysokém rozlišení. Skylink obvykle nabízí svým zákazníkům exkluzivní výhody za sjednání svých služeb, například prémiové kanály v ceně zdarma. Skylink nabízí svým zákazníkům internetové a satelitní televizní služby špičkové technologie. Skylink má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v SKYLINK?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.