REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od PRAMOS

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti PRAMOS

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy PRAMOS

Pramos je česká společnost specializující se na výrobu oken a dveří. Společnost sídlí v Šitbořicích a provozuje 30 prodejen po celé republice. Pramos nabízí plastová a hliníková okna, dveře a příslušenství prostřednictvím kamenných a internetových obchodů.

Často kladené otázky o PRAMOS

Co je PRAMOS?
Open

Společnost Pramos byla založena v České republice v roce 1995. V průběhu let společnost otevírala nové pobočky po celé zemi, rozšiřovala svůj sortiment a technologicky zdokonalovala své výrobní procesy.

Dnes Pramos v České republice provozuje 30 poboček. Pobočky najdete v Boskovicích, Brně, Bruntále, Břeclavi, Českém Těšíně, Havlíčkově Brodě, Hodoníně, Hradci Králové, Kroměříži, Mělníku, Mladé Boleslavi, Novém Jičíně, Olomouci, Opavě, Ostravě, Pardubicích, Praze, Prostějově, Slavkově, Tišnově, Zlíně, Židlochovicích a mnoha dalších městech.

Jaké značky najdete v PRAMOS?
Open

Pramos navrhuje, vyrábí a prodává všechny své výrobky ve svém závodě v Šitbořicích u Brna. Pro zajištění kvality svých výrobků používají vysoce kvalitní plasty, které splňují nejnáročnější české i evropské normy.

Jak ušetřit v PRAMOS?
Open

Ušetřit u Pramosu je velmi snadné. Můžete navštívit jejich webové stránky a využít jejich nabídek, vyhledat v sekci Výprodej úžasné nabídky a ušetřit na poštovném díky dopravě zdarma. Přihlaste se k odběru jejich newsletteru a dostávejte jejich nejnovější novinky a nabídky do své e-mailové schránky.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti PRAMOS v zemi?
Open

Pramos konkuruje dalším železářstvím v České republice, jako jsou Vekra, Koberce BRENO, Fieldmann, Mountfield, Dům Barev a Senesi.

V kolik hodin otevírá PRAMOS své dveře?
Open

Dny a provozní doba se v jednotlivých prodejnách liší. Více informací o nejbližší prodejně získáte na adrese https://www.pramos.cz/pobocky/

Kolik je v zemi PRAMOS obchodů?
Open

V České republice se nachází 30 prodejen Pramos. Většina z nich se nachází ve východní části země. Chcete-li najít pobočky ve svém okolí, navštivte https://www.pramos.cz/pobocky/

Mohu nakupovat v PRAMOS online?
Open

Pramos má online obchod, kde zákazníci najdou podrobné informace o produktech a mohou využít úžasné nabídky, dopravu zdarma na vybrané objednávky a možnost Klikni a vyzvedni.

Kde najdu nejnovější katalog PRAMOS?
Open

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u společnosti Pramos, je vytvořit si účet na jejich webových stránkách a přihlásit se k odběru newsletteru. Můžete také sledovat Pramos na Facebooku, abyste byli informováni o jejich nejnovějších novinkách, nabídkách a propagačních akcích.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v PRAMOS?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.