homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorPOTRAVINY CZ
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od POTRAVINY CZ

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti POTRAVINY CZ

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy POTRAVINY CZ

Potraviny CZ je český diskontní řetězec supermarketů. Potraviny CZ mají dlouhou historii na trhu a sídlí v Praze.

Často kladené otázky o POTRAVINY CZ

Co je POTRAVINY CZ?
Open

Potraviny CZ byly založeny v roce 2012 v České republice společností POGRR s.r.o. Od svého počátku si Potraviny CZ kladou za cíl poskytovat svým zákazníkům široký sortiment potravin a rychloobrátkového zboží. Potraviny CZ se brzy staly řetězcem supermarketů s vysokým renomé na českém trhu díky garanci nižších cen.

V následujících letech prošly Potraviny CZ silnou obchodní expanzí, která spočívala v rozšíření sortimentu o velké množství výrobků a otevření prodejen po celé České republice.

Jaké značky najdete v POTRAVINY CZ?
Open

Potraviny CZ prodávají výrobky známých značek, jako je Pilsner Urquell, Kofola, Bohemia Sekt, Mattoni, Ovocný Světozor, Hamé, Vitana, Coca-Cola a mnoho dalších.

Jak ušetřit v POTRAVINY CZ?
Open

Ušetřit peníze v Potraviny CZ je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Potraviny CZ vydávají každý týden katalogy a brožury, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Na Slevan365 najdete také všechny nabídky a akce Potraviny CZ. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Potraviny CZ na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti POTRAVINY CZ v zemi?
Open

Potraviny CZ konkurují v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Penny, Albert, OBI a další.

V kolik hodin otevírá POTRAVINY CZ své dveře?
Open

Prodejny Potraviny CZ mají otevřeno od pondělí do pátku od 7 do 19 hodin, v sobotu a v neděli od 8 do 19 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi POTRAVINY CZ obchodů?
Open

Společnost Potraviny CZ působí v České republice prostřednictvím prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Příbrami a Lysé nad Labem.

Mohu nakupovat v POTRAVINY CZ online?
Open

Potraviny CZ nemají v České republice internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit některou z jejích kamenných prodejen a seznámit se se všemi jejími produkty.

Kde najdu nejnovější katalog POTRAVINY CZ?
Open

Zákazníci mohou v Potraviny CZ využívat skvělé výhody při nákupu jejího širokého sortimentu vysoce kvalitních výrobků. Na oficiálních webových stránkách Potraviny CZ mohou zákazníci sledovat nejnovější informace o obchodě. Díky široké síti prodejen najdou zákazníci Potraviny CZ vždy ve svém okolí.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v POTRAVINY CZ?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.