homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorPEKÁRNA KABÁT
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od PEKÁRNA KABÁT

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti PEKÁRNA KABÁT

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy PEKÁRNA KABÁT

Pekárna Kabát je česká rodinná pekárna s více než 30letou tradicí. Společnost klade velký důraz na kvalitu nabízených výrobků.

Často kladené otázky o PEKÁRNA KABÁT

Co je PEKÁRNA KABÁT?
Open

Pekárna Kabát je zavedená rodinná pekárna založená v roce 1992. V současné době je společnost vedena druhou generací rodiny Kabátů. Již více než třicet let dodává svým zákazníkům nezaměnitelné ručně vyráběné výrobky.

Jaké značky najdete v PEKÁRNA KABÁT?
Open

Pekárna Kabát vyrábí a prodává vlastní výrobky. Každý její výrobek je vytvořen za použití nejvyšších standardů a kvalitních materiálů. Ruční výrobou a používáním kvalitních surovin se Pekárna Kabát výrazně odlišuje od ostatních konkurentů.

Jak ušetřit v PEKÁRNA KABÁT?
Open

Ve společnosti Pekárna Kabát existuje mnoho způsobů, jak ušetřit peníze. Na jejích webových stránkách si například můžete prohlédnout sekci Akce, kde najdete slevy na všechny druhy výrobků. Nezapomeňte také navštívit stránku Sleva 365, kde najdete nejnovější katalogy Pekárna Kabát, abyste mohli využít ty nejlepší akce a ušetřit na všem, co potřebujete.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti PEKÁRNA KABÁT v zemi?
Open

Konkurenty Pekárny Kabát jsou Cukrárna,Myšák, Cukrář Skála, Angelato a Bakeshop.

V kolik hodin otevírá PEKÁRNA KABÁT své dveře?
Open

Pekárna Kabát má otevřeno od pondělí do pátku od 6:00 do 19:00 hodin.

Kolik je v zemi PEKÁRNA KABÁT obchodů?
Open

Prodejní síť Pekárny Kabát je rozprostřena po celém území hlavního města Prahy. Společnost provozuje prodejny ve stanicích metra, klasické kamenné prodejny a vkusné stánky.

Mohu nakupovat v PEKÁRNA KABÁT online?
Open

Na webových stránkách Pekárny Kabát najdete nejen exkluzivní nabídky a slevy, ale můžete se také přihlásit k odběru newsletteru. Na webových stránkách naleznete informace o doručování.

Kde najdu nejnovější katalog PEKÁRNA KABÁT?
Open

Pokud chcete v Pekárně Kabát získat exkluzivní výhody, měli byste se přihlásit k odběru na jejích webových stránkách. Tím získáte obsah zdarma a také exkluzivní nabídky. Také existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za to, co jste si koupili.

Pekárnu Kabát můžete také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v PEKÁRNA KABÁT?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.