homeIcon
  1. separatorNákupní portály
  2. separatorOLYMPIA OLOMOUC
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od OLYMPIA OLOMOUC

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti OLYMPIA OLOMOUC

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy OLYMPIA OLOMOUC

Olympia Olomouc je české nákupní centrum. Sídlo společnosti Olympia Olomouc s dlouholetou historií na trhu se nachází ve Velkém Týnci v České republice.

Často kladené otázky o OLYMPIA OLOMOUC

Co je OLYMPIA OLOMOUC?
Open

Olympia Olomouc byla založena v roce 2004 v České republice. Od svých počátků si Olympia Olomouc kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům prostřednictvím mnoha prodejen širokou nabídku značkových výrobků. V následujících letech prošla Olympia Olomouc silným procesem obchodní expanze s modernizací nákupního centra. Olympia Olomouc se rychle stala největším nákupním centrem v regionu a jedním z nejvýznamnějších v České republice.

Jaké značky najdete v OLYMPIA OLOMOUC?
Open

V Olympii Olomouc najdete prodejny známých značek, jako jsou DM, SenKafe, Pepco, EXE Jeans, Infinite, Zverokruh, Sparkys, The Spa By Nail Lounge, TEDi, Banquet, Dr.Kubba, Escandelle, Alpine PRO, KFC, Albert Hypermarket, W Linie, H&M, Flamengo, Tourist Centrum, Fokus Optik, Rock Point a mnoho dalších.

Jak ušetřit v OLYMPIA OLOMOUC?
Open

Ušetřit peníze v Olympii Olomouc je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních webových stránkách. Prodejny, které Olympia Olomouc hostí, mají většinou i internetové obchody, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za akční ceny. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce, které jsou v Olympii Olomouc k dispozici. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Olympia Olomouc na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti OLYMPIA OLOMOUC v zemi?
Open

Olympia Olomouc konkuruje v České republice dalším nákupním centrům, jako jsou Palladium, Atrium Flora, Centro Zlín a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá OLYMPIA OLOMOUC své dveře?
Open

Olympia Olomouc má otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin.

Kolik je v zemi OLYMPIA OLOMOUC obchodů?
Open

Olympia Olomouc působí v České republice prostřednictvím svého velkého nákupního centra, které se nachází ve Velkém Týnci.

Mohu nakupovat v OLYMPIA OLOMOUC online?
Open

Olympia Olomouc nemá vlastní internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit internetové obchody různých značek umístěné v obchodním centru.

Kde najdu nejnovější katalog OLYMPIA OLOMOUC?
Open

Zákazníci mohou v Olympii Olomouc využívat velkých výhod při nakupování v jejích různých prodejnách známých značek. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků prodejny Olympia Olomouc přijímají vrácení a výměnu zboží. Olympia Olomouc nabízí svým zákazníkům dárkové karty, které mohou věnovat jako dárek při zvláštních příležitostech. Olympia Olomouc pro své zákazníky často pořádá exkluzivní akce. Olympia Olomouc má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v OLYMPIA OLOMOUC?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.