homeIcon
  1. separatorNábytek
  2. separatorNEJČI NÁBYTEK
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od NEJČI NÁBYTEK

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti NEJČI NÁBYTEK

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy NEJČI NÁBYTEK

NEJČI nábytek je největší nábytkářský řetězec v České republice. Se sídlem v Moravskoslezském kraji provozuje 20 poboček v ČR a internetový obchod. Specializují se na nábytkové předměty do kuchyně, ložnice a obývacího pokoje

Často kladené otázky o NEJČI NÁBYTEK

Co je NEJČI NÁBYTEK?
Open

Společnost NEJČI nábytek působí na trhu od roku 1993. V roce 2002 prošla společnost procesem rebrandingu a vznikla společnost NEJČI nábytek, kterou známe dnes.

Společnost začínala jako malá prodejna umístěná v rekonstruovaném domě v Opavě Kateřinkách a od té doby se značně rozšířila a vznikly nové pobočky ve Velké Polomi, Hranicích, Bruntále, Přerově a Blansku.

Jaké značky najdete v NEJČI NÁBYTEK?
Open

NEJČI nábytek nabízí mnoho kvalitních národních i mezinárodních značek. Díky spolupráci s prověřenými výrobci zajišťuje svým zákazníkům výrobky, které splňují jejich vysoké nároky.

Jak ušetřit v NEJČI NÁBYTEK?
Open

U společnosti NEJČI nábytek můžete ušetřit mnoha způsoby. Na jejich webových stránkách můžete najít superúsporné nabídky a využít až 75% slevy. Nezapomeňte se přihlásit k odběru jejich newsletteru, abyste se o speciálních slevách dozvěděli jako první.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti NEJČI NÁBYTEK v zemi?
Open

NEJČI nábytek konkuruje dalším obchodům s nábytkem v České republice, jako jsou Nejlevnější nábytek a Nábytkáři Čech a Moravy.

V kolik hodin otevírá NEJČI NÁBYTEK své dveře?
Open

Otevírací doba se u jednotlivých prodejen liší. Některé mají otevřeno od pondělí do soboty, jiné fungují i v neděli. Více informací o jednotlivých provozovnách naleznete na https://www.nejcinabytek.cz/kontakty.

Kolik je v zemi NEJČI NÁBYTEK obchodů?
Open

V České republice je 20 prodejen NEJČI nábytek, takže vždy najdete nějakou ve svém okolí. Navštivte https://www.nejcinabytek.cz/kontakty a najděte svou nejbližší prodejnu.

Mohu nakupovat v NEJČI NÁBYTEK online?
Open

Internetový obchod NEJČI nábytek vám umožňuje snadný nákup z pohodlí domova. Navštivte jejich webové stránky a využívejte slevy, doručovací služby a speciální výhody díky přihlášení k odběru newsletteru.

Kde najdu nejnovější katalog NEJČI NÁBYTEK?
Open

Nejlepší způsob, jak získat exkluzivní výhody u NEJČI nábytek, je vytvořit si účet na jejich webových stránkách a přihlásit se k odběru jejich newsletteru. Můžete je také sledovat na Instagramu, Facebooku, Twitteru a YouTube, kde získáte nejnovější informace, slevy a kupóny.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v NEJČI NÁBYTEK?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.