REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od KOBERCE TREND

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti KOBERCE TREND

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy KOBERCE TREND

Koberce Trend je česká společnost zaměřená na prodej koberců, skládaček a podlahových krytin. Společnost Koberce Trend s dlouholetou historií na trhu sídlí v Berouně.

Často kladené otázky o KOBERCE TREND

Co je KOBERCE TREND?
Open

Společnost Koberce Trend byla založena v roce 1993 v České republice. Od svých počátků si společnost Koberce Trend kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům širokou nabídku koberců a kobercových krytin nejvyšší kvality vyrobených z nejlepších materiálů na trhu. Koberce Trend se rychle staly společností s vysokým renomé na českém trhu. V následujících letech prošla společnost Koberce Trend silným procesem rozšiřování svého podnikání o velké množství výrobků a zároveň zahájila své výsadky v dalších evropských zemích.

Jaké značky najdete v KOBERCE TREND?
Open

Společnost Koberce Trend je známým výrobcem a prodejcem koberců a podlahových krytin, a proto prodává výrobky pod vlastní značkou.

Jak ušetřit v KOBERCE TREND?
Open

Ušetřit peníze u společnosti Koberce Trend je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních internetových stránkách. Společnost Koberce Trend obvykle spouští akce a nabídky sezónně a ve speciální dny. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Koberce Trend. Zároveň v kamenných prodejnách společnosti Koberce Trend zákazníci často najdou exkluzivní akce.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti KOBERCE TREND v zemi?
Open

Koberce Trend konkurují v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou Koberce Breno, Koberce VM, Koberce Top a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá KOBERCE TREND své dveře?
Open

Prodejny Koberce Trend jsou otevřeny od pondělí do pátku od 9 do 19 hodin, v sobotu a v neděli od 9 do 17 hodin. Některé prodejny mohou měnit otevírací a zavírací dobu podle své polohy.

Kolik je v zemi KOBERCE TREND obchodů?
Open

Společnost Koberce Trend působí v České republice prostřednictvím více než 20 prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze, Berouně, Brně-střed.

Mohu nakupovat v KOBERCE TREND online?
Open

Společnost Koberce Trend má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě Koberce Trend najdou zákazníci velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog KOBERCE TREND?
Open

Zákazníci mohou v obchodě Koberce Trend využívat velkých výhod, protože nakupují online a dostávají své výrobky domů. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňuje společnost Koberce Trend jejich vrácení a výměnu. Koberce Trend má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v KOBERCE TREND?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.