REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od IKEA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy IKEA

IKEA je švédským nadnárodním řetězcem s bytovým vybavením, který v současné době sídlí v nizozemském Leidenu. Společnost provozuje více než 400 prodejen ve více než 50 zemích světa.

Často kladené otázky o IKEA

Co je IKEA?
Open

Historie společnosti sahá až do roku 1943, kdy ji v malém švédském venkovském městečku Älmhult založil sedmnáctiletý Ingvar Kamprad. V té době prodejna nabízela pouze drobné domácí potřeby prostřednictvím svého zásilkového katalogu za výhodné ceny. V průběhu let ale IKEA postupně rostla a rozšiřovala svou původní nabídku. Expandovala dále po Evropě a v roce 1991 i do České republiky. Dnes se IKEA specializuje na cenově dostupné zboží, často prodávané v proslulých „flat-packs“, kdy si zboží zákazníci mohou složit sami.

Jaké značky najdete v IKEA?
Open

V prodejnách IKEA najdou zákazníci pouze domácí výrobky IKEA, které mají ikonická jména jako BILLY, KLIPPAN, ÖLGA ČI IVAR.

Jak ušetřit v IKEA?
Open

Existuje řada možností, jak díky společnosti IKEA ušetřit. Společnost se neustále stará o to, aby měli zákazníci dostatek možností nakupovat její produkty v akci. Na webových stránkách společnosti si můžete prohlédnout aktuální slevovou nabídku pro určitý týden.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti IKEA v zemi?
Open

IKEA soupeří primárně se společnostmi a obchody stejného druhu operujícími v České republice, mezi kterými najdeme např. Le Patio Lifestyle, SEDLÁK INTERIOR, Vesna, Jan Strnad AQ-nábytek a KARE Design.

V kolik hodin otevírá IKEA své dveře?
Open

Pobočky IKEA jsou většinou otevřeny od pondělí do neděle mezi 10. a 20. hodinou.

Kolik je v zemi IKEA obchodů?
Open

V České republice nalezneme pobočky IKEA v Praze, Ostravě a Brně. Celkem jsou v Česku 4.

Mohu nakupovat v IKEA online?
Open

Podívejte se webové stránky IKEA a vytvořte si zde vlastní účet, díky kterému získáte přístup ke zboží na e-shopu a k řadě slevových nabídek. Můžete také využívat služeb Click & Collect za 1,- Kč.

Kde najdu nejnovější katalog IKEA?
Open

Zákazníci IKEA mohou využívat řady exkluzivních nabídek. Přihlaste se na mailing list IKEA a nenechte si ujít skvělé nabídky a akce. Buďte první, kdo získá přehled o cenových trhácích!

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v IKEA?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů.

Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi.

Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.