REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od HUAWEI

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti HUAWEI

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy HUAWEI

Huawei je nadnárodní společnost zaměřená na prodej mobilních telefonů a elektronických výrobků. Sídlo společnosti Huawei, která má na trhu dlouhou historii, se nachází v čínském Šen-čenu. Společnost Huawei má silné zastoupení v České republice, stejně jako v mnoha dalších zemích po celém světě. V České republice prodává společnost Huawei své výrobky online a prostřednictvím široké sítě nezávislých prodejců.

Často kladené otázky o HUAWEI

Co je HUAWEI?
Open

Společnost Huawei založil v roce 1987 v Číně Ren Zhengfei. Od svých počátků si společnost Huawei kladla za cíl vyrábět nejmodernější telekomunikační zařízení, která zpočátku dodávala čínským telekomunikačním operátorům. V následujících letech prošla společnost Huawei silnou obchodní expanzí a začala své výrobky distribuovat i mimo Čínu, v mnoha dalších zemích světa. V České republice společnost Huawei zakotvila v roce 2007 otevřením své první pobočky v Praze.

Jaké značky najdete v HUAWEI?
Open

Společnost Huawei je známým výrobcem a prodejcem telekomunikačních zařízení a elektronických produktů, a proto prodává výrobky pod vlastní značkou.

Jak ušetřit v HUAWEI?
Open

Ušetřit peníze na Huawei je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních webových stránkách. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce společnosti Huawei. Společnost Huawei často uvádí exkluzivní akce a nabídky sezónně nebo ve speciální dny. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním společnosti Huawei na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti HUAWEI v zemi?
Open

Huawei v České republice konkuruje dalším značkám, jako jsou například Sony, Samsung, LG a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá HUAWEI své dveře?
Open

Prodejny Huawei jsou otevřeny od pondělí do soboty od 10 do 18 hodin. Některé prodejny mohou otevírací a zavírací dobu měnit podle své polohy.

Kolik je v zemi HUAWEI obchodů?
Open

Společnost Huawei působí v České republice prostřednictvím pěti prodejen, které se nacházejí mimo jiné v Praze. Společnost Huawei prodává své výrobky také prostřednictvím rozsáhlé sítě nezávislých distributorů.

Mohu nakupovat v HUAWEI online?
Open

Společnost Huawei má exkluzivní internetový obchod, kde si zákazníci mohou porovnat ceny, zakoupit své výrobky a obdržet je domů. V internetovém obchodě Huawei najdou zákazníci velký výběr produktů za zvýhodněné ceny.

Kde najdu nejnovější katalog HUAWEI?
Open

Zákazníci mohou u společnosti Huawei využívat velké výhody, když nakupují online a nechají si výrobky doručit až domů. Na všechny výrobky prodávané společností Huawei se vztahuje tovární záruka. Společnost Huawei nabízí specializovaný zákaznický servis. Společnost Huawei má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v HUAWEI?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.