homeIcon
  1. separatorNákupní portály
  2. separatorGÉČKO LIBEREC
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od GÉČKO LIBEREC

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti GÉČKO LIBEREC

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy GÉČKO LIBEREC

Géčko Liberec je české nákupní centrum. Géčko Liberec má dlouholetou historii na trhu a jeho sídlo se nachází v Liberci.

Často kladené otázky o GÉČKO LIBEREC

Co je GÉČKO LIBEREC?
Open

Společnost Géčko Liberec byla založena v roce 2007 v Liberci v České republice. Od svých počátků si Géčko Liberec kladlo za cíl umístit do jednoho prostoru velké množství komerčních obchodů, které kombinují širokou škálu velmi odlišných kategorií od oděvů, přes obchody s potravinami až po obchody s elektronikou a mnoho dalšího. V posledních několika letech prošlo Géčko Liberec silným procesem expanze svého podnikání, přidáním nových prodejen a rozšířením své obchodní nabídky.

Jaké značky najdete v GÉČKO LIBEREC?
Open

Géčko Liberec sídlí zde prodejny známých značek jako např C&A, Electro World, Guty, Kik, Sportisimo, Karcher, Fachmann, Kuchyne Gorenje, Husky, Kyoto, DM, Pepco, Purtex, Globus a mnoho dalších.

Jak ušetřit v GÉČKO LIBEREC?
Open

Ušetřit peníze v Géčku Liberec je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních stránkách. Jednotlivé obchody v Géčku Liberec mají často své internetové obchody a webové stránky, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za akční ceny. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce v Géčku Liberec. Přihlášením k odběru newsletteru je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti GÉČKO LIBEREC v zemi?
Open

Géčko Liberec konkuruje v České republice dalším obchodním řetězcům, jako jsou například Nákupní centrum Eden, Nový Smíchov, Excalibur City a další.

V kolik hodin otevírá GÉČKO LIBEREC své dveře?
Open

Géčko Liberec má otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin.

Kolik je v zemi GÉČKO LIBEREC obchodů?
Open

Géčko Liberec působí v České republice prostřednictvím svého velkého nákupního centra, které se nachází v Liberci.

Mohu nakupovat v GÉČKO LIBEREC online?
Open

Géčko Liberec nemá vlastní internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit internetové obchody různých značek umístěných v obchodním centru.

Kde najdu nejnovější katalog GÉČKO LIBEREC?
Open

Zákazníci mohou v Géčku Liberec čerpat velké výhody, pokud nakupují v jeho různých prodejnách a využívají výhod, které jednotlivé prodejny nabízejí. Na oficiálních internetových stránkách Géčko Liberec je k dispozici mapa nákupního centra, kde zákazníci najdou všechny prodejny. Kromě toho Géčko Liberec často pořádá pro své zákazníky speciální akce. Géčko Liberec často zahajuje exkluzivní akce k výjimečným dnům, jako jsou například Vánoce. Géčko Liberec nabízí svým zákazníkům dárkové karty, které mohou věnovat jako dárek při zvláštních příležitostech. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým ze svých výrobků umožňují jednotlivé prodejny Géčko Liberec vrácení a výměnu zboží.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v GÉČKO LIBEREC?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.