homeIcon
  1. separatorNákupní portály
  2. separatorGÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE

Géčko České Budějovice je české nákupní centrum. Géčko České Budějovice má dlouholetou historii na trhu a jeho centrála se nachází v Českých Budějovicích.

Často kladené otázky o GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE

Co je GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE?
Open

Géčko České Budějovice vzniklo v roce 2007 v Českých Budějovicích jako doplněk nabídky, kterou zde poskytuje hypermarket Globus. Od svého počátku si Géčko České Budějovice kladlo za cíl stát se referenčním nákupním centrem v Českých Budějovicích, které v sobě ukrývá velké množství prodejen různého sortimentu a zároveň integruje rozsáhlou obchodní plochu. V posledních několika letech prošlo Géčko České Budějovice silným procesem obchodní expanze, kdy do nákupního centra přibyly známé značky.

Jaké značky najdete v GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE?
Open

Ve městě Géčko České Budějovice najdete prodejny známých značek jako Electro World, Sparkys, Tescoma, Don Pealo, Sportisimo, Orion, DM, C&A, Globus, Oresi, Dobrovský, Fann, Guty, Orasy, Deichmann, Takko a mnoho dalších.

Jak ušetřit v GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE?
Open

Ušetřit peníze v Géčku České Budějovice je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních stránkách. Řada obchodů přítomných v Géčku České Budějovice má své internetové obchody, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za akční ceny. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce v Géčku České Budějovice. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Géčko České Budějovice na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE v zemi?
Open

Géčko České Budějovice konkuruje v České republice dalším nákupním centrům, jako jsou například Westfield Chodov, Forum, Atrium Flora a další.

V kolik hodin otevírá GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE své dveře?
Open

Géčko České Budějovice má otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin.

Kolik je v zemi GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE obchodů?
Open

Géčko České Budějovice působí prostřednictvím svého velkého nákupního centra, které se nachází v Českých Budějovicích.

Mohu nakupovat v GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE online?
Open

Géčko České Budějovice nemá vlastní internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit internetové obchody různých značek umístěné v obchodním centru.

Kde najdu nejnovější katalog GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE?
Open

Zákazníci si mohou užít skvělé nákupy v různých obchodech Géčka České Budějovice. Na oficiálních stránkách Géčka České Budějovice mohou zákazníci najít mapu nákupního centra. Také Géčko České Budějovice často pořádá pro své zákazníky exkluzivní akce. Prodejny Géčko České Budějovice často vyhlašují sezónní akce a nabídky. Géčko České Budějovice má exkluzivní zákaznický servis.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v GÉČKO ČESKÉ BUDĚJOVICE?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.