homeIcon
  1. separatorNákupní portály
  2. separatorGALERIE ŠANTOVKA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od GALERIE ŠANTOVKA

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti GALERIE ŠANTOVKA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy GALERIE ŠANTOVKA

Galerie Šantovka je české nákupní centrum. Galerie Šantovka má dlouholetou historii na trhu a její sídlo se nachází v Olomouci.

Často kladené otázky o GALERIE ŠANTOVKA

Co je GALERIE ŠANTOVKA?
Open

Galerie Šantovka byla založena před lety v Olomouci v České republice. Od svých počátků si Galerie Šantovka kladla za cíl umístit do svých prostor velké množství prodejen různých kategorií a nabídnout tak svým zákazníkům příjemný nákupní zážitek.

V posledních několika letech prošla Galerie Šantovka silnou expanzí svého podnikání prostřednictvím neustálé modernizace a doplňováním nových prodejen. Galerie Šantovka se stala největším nákupním centrem v Olomouckém kraji a jedním z deseti největších v České republice.

Jaké značky najdete v GALERIE ŠANTOVKA?
Open

V Galerii Šantovka najdete prodejny známých značek jako H&M Home, Orion, Indecor, Pepco, Tescoma, DM, Douglas, Rituals, Marionnaud, Aun Drugstore, Pandora, Top Time, Aurum Jewels, Aullo Gold, Pompo, Tommy Hilfiger, Sinsay, Takko, Humanic, C&A, Calzedonia, Brushman, iLoveServis, Dtart, Blažek, Adam, Knihy Dobrovský a mnoho dalších.

Jak ušetřit v GALERIE ŠANTOVKA?
Open

Ušetřit peníze v Galerii Šantovka je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních stránkách. Jednotlivé prodejny, které Galerie Šantovka hostí, mají většinou i svůj internetový obchod, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za akční ceny.

Na Sleva365 najdete také všechny nabídky a akce Galerie Šantovka. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Galerie Šantovka na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti GALERIE ŠANTOVKA v zemi?
Open

Galerie Šantovka konkuruje v České republice dalším nákupním centrům, jako jsou například Atrium Flora, Géčko Liberec, Géčko České Budějovice a další.

V kolik hodin otevírá GALERIE ŠANTOVKA své dveře?
Open

Galerie Šantovka je otevřena od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin.

Kolik je v zemi GALERIE ŠANTOVKA obchodů?
Open

Galerie Šantovka působí v České republice prostřednictvím svého velkého obchodního centra, které se nachází v Olomouci.

Mohu nakupovat v GALERIE ŠANTOVKA online?
Open

Galerie Šantovka nemá vlastní internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit internetové obchody různých značek umístěných v obchodním centru.

Kde najdu nejnovější katalog GALERIE ŠANTOVKA?
Open

Zákazníci mohou využívat velkých výhod Galerie Šantovka při nakupování v jejích různých prodejnách. V případě jakýchkoli nepříjemností s některým z výrobků umožňují prodejny, které Galerie Šantovka hostí, vrácení a výměnu zboží. Na oficiálních stránkách Galerie Šantovka je k dispozici průvodce prodejnami a mapa nákupního centra. Galerie Šantovka často pořádá akce pro své zákazníky. Galerie Šantovka má exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v GALERIE ŠANTOVKA?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.