homeIcon
  1. separatorNákupní portály
  2. separatorGALERIE HARFA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od GALERIE HARFA

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti GALERIE HARFA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy GALERIE HARFA

Galerie Harfa je české nákupní centrum. Galerie Harfa má dlouhou historii na trhu a sídlí v Praze.

Často kladené otázky o GALERIE HARFA

Co je GALERIE HARFA?
Open

Galerie Harfa byla založena v roce 2010 v Praze, v České republice. Od svých počátků si Galerie Harfa klade za cíl nabídnout svým zákazníkům příjemný zážitek z nakupování prostřednictvím mnoha obchodů různých kategorií a známých značek. V následujících letech prošla Galerie Harfa silnou obchodní expanzí díky modernizaci nákupního centra a otevření nových obchodů.

Jaké značky najdete v GALERIE HARFA?
Open

V Galerii Harfa najdete prodejny známých značek, jako jsou Aeronautica Militare, Air Bank, Albert Hypermarket, Allianz, Baťa, Alpine Pro, Banquet, Banh-Mi-Ba, Bageterie Boulevard, Costa Coffee, Datart, Dalvkiv, Deichmann, Dhaba Beas, Good Food, Gate, Gant a mnoho dalších.

Jak ušetřit v GALERIE HARFA?
Open

Ušetřit peníze v Galerii Harfa je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních internetových stránkách. Obchody, které Galerie Harfa hostí, mají obvykle i internetový obchod, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za akční ceny. Na MyDeals365 najdete také všechny nabídky a akce Galerie Harfa. Galerie Harfa zároveň často uvádí sezónní akce a nabídky. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Galerie Harfa je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti GALERIE HARFA v zemi?
Open

Galerie Harfa konkuruje v České republice dalším nákupním centrům, jako jsou Atrium Flora, Palladium, Westfield Chodov, Nové Město a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá GALERIE HARFA své dveře?
Open

Galerie Harfa je otevřena od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin.

Kolik je v zemi GALERIE HARFA obchodů?
Open

Galerie Harfa působí v České republice prostřednictvím svého velkého nákupního centra, které se nachází v Praze.

Mohu nakupovat v GALERIE HARFA online?
Open

Galerie Harfa nemá vlastní internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit internetové obchody různých značek umístěných v obchodním centru.

Kde najdu nejnovější katalog GALERIE HARFA?
Open

Zákazníci mohou v Galerie Harfa využívat velké výhody při nakupování v jejích různých obchodech. Galerie Harfa pro své zákazníky často pořádá exkluzivní akce. Na oficiálních internetových stránkách Galerie Harfa najdou zákazníci adresář obchodů a mapu nákupního centra. Galerie Harfa nabízí svým zákazníkům parkování zdarma. Na jejích terasách si zákazníci mohou vychutnat jídlo a koktejl a zároveň si vychutnat nákupní zážitek Galerie Harfa. Galerie Harfa nabízí také exkluzivní zákaznický servis po telefonu a e-mailu.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v GALERIE HARFA?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.