homeIcon
  1. separatorNákupní portály
  2. separatorCENTRO ZLÍN
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od CENTRO ZLÍN

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti CENTRO ZLÍN

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy CENTRO ZLÍN

Centro Zlín je české nákupní centrum. Centro Zlín má dlouholetou historii na trhu a jeho sídlo se nachází ve městě Zlín v České republice.

Často kladené otázky o CENTRO ZLÍN

Co je CENTRO ZLÍN?
Open

Centro Zlín bylo založeno před lety v České republice. Od svých počátků si Centro Zlín kladlo za cíl umístit do svých prostor velké množství obchodů s nejrůznějším zbožím a nabídnout tak svým zákazníkům širokou škálu výrobků nejvyšší kvality. V následujících letech prošlo Centro Zlín silnou obchodní expanzí a rozšířilo svou nabídku o nové prodejny. Centro Zlín je nákupní centrum s vysokým renomé na českém trhu.

Jaké značky najdete v CENTRO ZLÍN?
Open

V Centro Zlín najdete prodejny známých značek, jako jsou OBI, House, Royal, C&A, Baťa, Doctor Motor, Jysk, Reserved, CCC, Billa, Decathlon, Deichmann, Datart, Z-Box, OX Point, Alza Box, Intersport, Rossmann, Kara, The New Yorker, Lindex, Pepco, Panda, Wrangler, Pompo a mnoho dalších.

Jak ušetřit v CENTRO ZLÍN?
Open

Ušetřit peníze v Centro Zlín je velmi snadné, pokud využijete nabídek a akcí zveřejněných na jejich oficiálních stránkách. Mnoho obchodů, které Centro Zlín hostí, má své internetové obchody, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za akční ceny.

Na Sleva365 najdete také všechny nabídky a akce Centro Zlín. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Centro Zlín na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti CENTRO ZLÍN v zemi?
Open

Centro Zlín konkuruje v České republice dalším prodejnám jako Géčko České Budějovice, Atrium Flora, Géčko Liberec a mnoha dalším.

V kolik hodin otevírá CENTRO ZLÍN své dveře?
Open

Centro Zlín má otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin.

Kolik je v zemi CENTRO ZLÍN obchodů?
Open

Centro Zlín působí v České republice prostřednictvím svého obchodního centra, které se nachází ve Zlíně.

Mohu nakupovat v CENTRO ZLÍN online?
Open

Centro Zlín nemá vlastní internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit internetové obchody různých značek umístěných v obchodním centru.

Kde najdu nejnovější katalog CENTRO ZLÍN?
Open

Zákazníci mohou v Centro Zlín využívat velké výhody při nakupování v jeho různých prodejnách. Centro Zlín umožňuje svým zákazníkům najít širokou škálu produktů na jednom místě. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků prodejny Centro Zlín přijímají vrácení a výměnu zboží. Centro Zlín pořádá pro své zákazníky akce. Mapa obchodního centra je k dispozici na oficiálních webových stránkách Centro Zlín.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v CENTRO ZLÍN?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.