homeIcon
  1. separatorNákupní portály
  2. separatorATRIUM FLORA
REKLAMA

Získejte nejnovější nabídky od ATRIUM FLORA

V současné době nejsou k dispozici žádné nabídky společnosti ATRIUM FLORA

Nabídky, slevy, propagační akce, brožury a katalogy ATRIUM FLORA

Atrium Flora je české nákupní centrum. Atrium Flora má dlouhou historii na trhu a sídlí v Praze.

Často kladené otázky o ATRIUM FLORA

Co je ATRIUM FLORA?
Open

Atrium Flora bylo založeno v roce 2000 pod názvem Palác Flora v Praze v České republice. Od svého počátku si Atrium Flora kladla za cíl poskytovat svým zákazníkům širokou nabídku kvalitních značkových výrobků prostřednictvím velkého počtu nezávislých prodejen. Po roce 2010 prošla společnost procesem modernizace a oficiálně změnila svůj název z Palác Flora na Atrium Flora, jak je známá dodnes.

Jaké značky najdete v ATRIUM FLORA?
Open

V Atriu Flora najdete prodejny známých značek, jako jsou Albert, Albi, Apart, AlzaBox, Attrattivo, Asian Shop, Bambule, Bageterie Boulevard, Autoyčka, Baťa, Beauty Center, Giani Benenati, Bombay Express, Benu Lékárna, Bibelot, Butlers, Bushman, Calzedonia, Fischer, Celio, Comfor, Claire's, Cleany.cz, Espirit, Felicity Food, Fann, Euro Nails, EL a mnoho dalších.

Jak ušetřit v ATRIUM FLORA?
Open

Ušetřit peníze v Atrium Flora je velmi snadné, pokud využijete nabídky a akce zveřejněné na jejich oficiálních stránkách. Obchody, které Atrium Flora provozuje, mají většinou i internetové obchody, kde zákazníci najdou velký výběr produktů za akční ceny.

Na Sleva365 naleznete také všechny nabídky a akce na Atrium Flora. Přihlášením k odběru newsletteru nebo sledováním Atrium Flora na sociálních sítích je možné mít přehled o nejnovějších nabídkách.

Jací jsou hlavní konkurenti společnosti ATRIUM FLORA v zemi?
Open

Atrium Flora konkuruje v České republice dalším nákupním centrům, jako jsou Palladium, Nové Město, Westfield Chodov a mnoho dalších.

V kolik hodin otevírá ATRIUM FLORA své dveře?
Open

Atrium Flora je otevřeno od pondělí do neděle od 7 do 12 hodin.

Kolik je v zemi ATRIUM FLORA obchodů?
Open

Atrium Flora působí v České republice prostřednictvím svého velkého nákupního centra, které se nachází v Praze.

Mohu nakupovat v ATRIUM FLORA online?
Open

Atrium Flora nemá vlastní internetový obchod. Zákazníci však mohou navštívit internetové obchody různých značek umístěné v obchodním centru.

Kde najdu nejnovější katalog ATRIUM FLORA?
Open

Zákazníci mohou v Atrium Flora využívat velké výhody při nakupování v různých obchodech v nákupním centru. V případě jakýchkoli potíží s některým z výrobků umožňují obchody, v nichž Atrium Flora sídlí, vrácení a výměnu zboží. Atrium Flora také pořádá akce pro své zákazníky. Na oficiálních internetových stránkách Atrium Flora najdou zákazníci blog, kde se mohou dozvědět o nejnovějších zprávách z obchodního centra. Na webových stránkách Atrium Flora je k dispozici také adresář prodejen.

Jak mohu získat přístup k nejlepším slevám v ATRIUM FLORA?
Open

Sleva 365 vám přináší nejlepší katalogy, slevy a speciální nabídky všech vašich oblíbených obchodů. Objevte neuvěřitelné úspory na potraviny, elektroniku, nábytek, oblečení, nářadí, zahradnické potřeby, kosmetiku, sportovní oblečení, hračky a mnoho dalšího.

Máme jednu z největších sbírek katalogů od nejlepších obchodů a značek v zemi. Sleva 365 vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a ušetří vám čas i peníze. Najděte nejnovější slevy a nabídky v obchodech ve vašem okolí.

REKLAMA

Copyright © 2023 Sleva 365 Všechna práva vyhrazena. Texty nesmí být kopírovány ani reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu. Fotografie, obrázky a produktové brožury slouží pouze pro ilustrační účely. Zvýhodněné ceny jsou od oficiálních distributorů uvedených na těchto stránkách. Nabídky jsou platné od a do data ukončení platnosti nebo do vyprodání zásob. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a nelze je použít k reklamaci výrobků. Ceny se mohou lišit v závislosti na lokalitě.